• Yeni
Notebook Soğutucu RGB Dizüstü Soğutma Pedi, Kapasitif Dokunmatik Tuş Ultra İnce Taşınabilir 2 Sessiz 14CM Büyük Fanlar İki USB 3.0 Bağlantı Noktası, 17.3 Dizüstü Bilgisayarlara kadar Oyun Soğutma Pedi (Siyah Renk)
zoom_in

Notebook Soğutucu RGB Dizüstü Soğutma Pedi, Kapasitif Dokunmatik Tuş Ultra İnce Taşınabilir 2 Sessiz 14CM Büyük Fanlar İki USB 3.0 Bağlantı

₺ 116.97

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

+ DAYANIKLI ve TAŞINABİLİR-Ofis bilgisayar standı, Tutucunun ellerindeki kauçuk sıkıca yapışır ve dizüstü bilgisayarınızın sabit kalmasını sağlar. stand.so stand daha sağlam ve daha az titrek. ◆ İki adet 5.52 inç ultra sessiz fan, ısı dağılımı sırasında sizi rahatsız etmeyecektir. ♦ Aydınlatma modlarını ve renklerini değiştirmek için kapasitif dokunmatik tuş.Işığı açmak/kapatmak için çift tıklayın. ♦ 16.7 milyon RGB renk LED, 6 aydınlatma moduna kadar (3 dinamik mod ve 3 tek renkli mod), aralarından seçim yapabileceğiniz 8 farklı renge kadar. Adjustable İki ayarlanabilir destek açısı, iki USB 3.0 bağlantı noktası, Metal panel, çift 140mm sessiz fan. + Ve lastik ayaklar, standın masaüstünüzde kaymasını önler.Ayrıca, stand sökülebilir ve aletsiz kurulumu kolaydır, bu nedenle hafif dizüstü bilgisayar standı gerçekten taşınabilirdir.12.4 16.8 * MAVİ* 0.97 inches Material : metal + ABS ürün parametreleri plastics Other : 3 geçerli Wrated Gürültü : 23 db A Anma gerilimi : 5 WATT , Giriş gücü : 0,4 Hava hacmi : 32.16 CFM Fan hızı : 800 +/- 10% RPM,Güç arabirimi : black Product Boyutları ürün description Product adı : RGB Laptop Soğutma Padcolor : : .0*2 Fans : 2 Fan boyutu : 14 * 14 soğutma pedi çalışma, dirsek ayarlayın ve daha serin esen rüzgar için daha elverişli kullanmak açısı, zam Olduğunda* 1.5 cm olmasıdır. ◆ USB kompozit güç arayüzü. Dizüstü bilgisayara güç sağlamak için 1 USB bağlantı noktası kullanılır ve diğer cihazlar için başka bir USB bağlantı noktası kullanılır. laptop Dizüstü bilgisayar soğutma pedini kullanmadığınızda, USB kablosunu yuvaya sarabilirsiniz.USB kablosunun kaybolduğu ve diğer öğelerle karıştığı daha fazla can sıkıcı durum yok.✔ Ergonomik konfor, çalışırken veya oyun oynarken daha rahat yazma ve görüntüleme deneyimi için 2 ayarlanabilir yükseklik ayarı vardır. Arızalı bir dizüstü bilgisayar soğutucusu aldığınızı düşünüyorsanız lütfen müşteri hizmetleri ekibimizle iletişime geçmekten çekinmeyin, sorununuzu zamanında çözmek için burada olacağız.+ mükemmel göz seviyesi ve ekranınızın üzerinde kamburlaşmanızı önler, bu da boyun ve omuz ağrısını azaltır.Dahası, standın kenarı o kadar pürüzsüzdür ki sizi çizilmekten korur.

Kategorideki en iyi teklifler..