• Yeni
FENXİXİ Oyun Dizüstü Soğutucusu 12-15. 6 inç Güçlü Rüzgar, Çift USB 2.0 Bağlantı Noktaları, Ayarlanabilir Montaj Standı (Renk: A)
zoom_in

FENXİXİ Oyun Dizüstü Soğutucusu 12-15. 6 inç Güçlü Rüzgar, Çift USB 2.0 Bağlantı Noktaları, Ayarlanabilir Montaj Standı (Renk: A)

₺ 344.16

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

Güç dalgalanmaları ilk günden beri devam ediyor.UZMAN TEKNİK YARDIM : Kurulum, bağlantı sorunları, sorun giderme ve daha pek çok konuda yardımcı olmak için 7/24 kullanılabilen gerçek uzmanlar.Kapsanan satın alma fiyatı için size bir e-hediye kartı göndereceğiz product.In bazı durumlarda, değiştireceğiz veya onaracağız. ★ Çıkarılabilir fan : Akü ısıtmasının farklı konumu nedeniyle, hareketli fanın tasarımı pozisyonu serbestçe seçmenizi sağlar. ★ USB bağlantı noktası : Birini ödünç alın ve biri kaynakları işgal etmez, USB bağlantı noktası içe aktarılacak ve dışa aktarılacak şekilde tasarlanmıştır ve harici bir USB aygıtı bağlanabilir. ★ Sarsıntısız kararlı : yumuşak silikon kullanımı, sürtünmeyi arttırır, böylece kullanım sırasında makineyi kaymazsınız. ★ Rahat ofis : çok pozisyonlu açı, ergonomik tasarım, yüksek ve düşük çoklu dosya, oturma duruşunun farklı yüksekliklerine uyum sağlayabilir, çeşitli işleri, oyun ortamını destekleyebilir. ★ Depolama ve düzenli : İyi tasarlanmış kablo yönetim kanalı, masaüstünü daha düzenli ve eklemek ve dışa aktarmak için daha uygun hale getirir.Ürün Adı : Çift fanlı notebook soğutucu, Fan yapılandırması : 2, Soğutma yöntemi : hava soğutmalı, Malzeme : metal, Fan hızı : 3000 RPM, Gürültü : Soğutma pedi, kitaplarımızın yüksek sıcaklıktan uzak durmasına ve dizüstü bilgisayarın normal çalışmasını sağlamasına yardımcı olabilir; 4. Isıyı doğrudan dizüstü bilgisayarın altına üfleyin, dizüstü bilgisayarın ısısını üflemeye zorlayın ve dizüstü bilgisayarın altındaki hava akışını artırmak için soğuk hava enjekte edin, böylece dizüstü bilgisayarın içindeki ısıtma elemanları soğutulur ve dahili düşük sıcaklık çalışma ortamını etkili bir şekilde korur;5. USB güç kaynağı tasarımı, prizler gibi ekipman eklemeden doğrudan dizüstü bilgisayarın USB arayüzüne bağlanır.

Kategorideki en iyi teklifler..