• Yeni
KLİM Pro-Profesyoneller için Dizüstü Soğutma Pedi + Hafif, Kompakt, Taşıması Kolay, Dayanıklı + 10” ila 15,6 + Ekstra USB Bağlantı Noktası + Fanlı Dizüstü Soğutucusu + Yeni 2022 Sürümü-Siyah (Siyah)
zoom_in

KLİM Pro-Profesyoneller için Dizüstü Soğutma Pedi + Hafif, Kompakt, Taşıması Kolay, Dayanıklı + 10” ila 15,6 + Ekstra USB Bağlantı Noktası

₺ 89.91

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

✅ YATIRIM.Bu soğutucu bir yatırımdır = > aşırı ısınma bileşeni yok = > bilgisayarınızın ömrünü en üst düzeye çıkarır ve performansını artırır. BONUS BONUS : E-kitabın ücretsiz bir kopyasını alın : “Bilgisayarınızı daha uzun süre canlı tutmak ve performansını en üst düzeye çıkarmak için 7 ipucu” satın aldıktan sonra e-posta ile. PROFESSİONNALS PROFESYONELLER İÇİN.KLİM, Avrupa'daki PC soğutucu endüstrisinde 1 numaradır.Bu modeli profesyoneller için mükemmel hale getirmek istedik.Ve profesyoneller için mükemmel bir model oluşturmak için çabaladık. POWERFUL GÜÇLÜ + PRATİK.1200 RPM'DE çalışan 2 adet 120mm fana sahip olan KLİM Pro, boyutu açısından son derece güçlüdür.Ayrıca sadece 26db'de şaşırtıcı derecede sessizler.Onları duymayacaksın bile!Taktığınızda birini kaybetmemek için ikinci bir USB bağlantı noktası ile donatılmıştır in.It ayrıca bir anti-kayma sistemi ile birlikte gelir. CARRY TAŞIMASI KOLAY.KLİM Pro sadece 550g ağırlığındadır, bu da onu boyutu için en hafif soğutuculardan biri haline getirir, tamamen düzdür, bu da bir sırt çantasında veya evrak çantasında taşıma için idealdir. DURABLE DAYANIKLI VE GARANTİ.KLİM Pro hafif ama sağlamdır.Ürünlerimize tamamen güveniyoruz ve bu konuda 5 yıl garanti veriyoruz model.It bu sizin için tamamen risksiz bir satın alma.İngilizce müşteri hizmetleri ve 1 iş günü yanıt süresi ile birlikte gelir.

Kategorideki en iyi teklifler..