• Yeni
Shapenty Boş Plastik Damlalık Şişeler Konteynerler Sıkılabilir Göz Sıvı Damlalık Tutucu Boya Transferi için Kapaklar ile Karıştırma Uçucu Yağlar Dağıtmak Örnek Tuzlu Su Çözeltisi Seyahat, 10 ADET (20 ml)
zoom_in

Shapenty Boş Plastik Damlalık Şişeler Konteynerler Sıkılabilir Göz Sıvı Damlalık Tutucu Boya Transferi için Kapaklar ile Karıştırma Uçucu

₺ 21.87

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

Malzeme : Plastik; Kapasite : 5ml.Mükemmel boyut, doldurulması kolay, dağıtıcı kapağının takılması kolaydır. 20 ML : Yükseklik dahil kapak : 73mm/2.9 inç; Vücut yüksekliği : 450mm/1.78 inç; Çap : 26mm / 1.02 inç.Bu sıvı damlalıklı şişeler tekrar kullanılabilir ve tekrar doldurulabilir.Sıvı damlamasını iyi kontrol edebilir, küçük iğne ucu sıvı akışını kolayca kontrol edebilir ve ihtiyacınız olduğunda çıkarılabilir.Çözücüler, hafif yağlar, sıvı çözelti, sıvı fondöten, boya transferi, esans, göz damlası, salin vb.Için idealdir.Minyatür ressamlar için mükemmel, hobi, DIYers, Sanatçılar, vb.Bu sıkılabilir şişeler seyahat için idealdir.Çantanızda, cebinizde, çantanızda, ofis masanızda veya herhangi bir sıvı ürünün örnek boyutu olarak taşımak için mükemmeldir.Yerden tasarruf etmenize yardımcı olur ve taşıması kolaydır.Bu sıvı damlalıklı şişeler, minyatür boyama için tencerelerden damlalıklara boya aktarmak, seyahatlerde kontakt lens solüsyonu almak, bulaşık sabunu, leke çıkarıcı ve tuvalet temizleyici örnekleri yapmak, iş için örnekler yapmak, bunları kullanmak için mükemmeldir.sahte kan örnekleri vermek, vb.Not : 1. İçecek ve yiyecek depolamak için kullanılamaz. 2. Aşındırıcı sıvı, güçlü asit ve alkali sıvı için kullanılamaz.

Kategorideki en iyi teklifler..