• Yeni
HWASHİN 12 Paket Uçucu Yağlar, Parfümler ve Laboratuar Kimyasalları için Cam Göz Damlalıklı 1oz Amber Cam Şişeler (1 Fırça, 2 Huni, 2 Ekstra Damlalık, 24 Adet Etiket ve 30ml Ölçüm Kabı Dahil)
zoom_in

HWASHİN 12 Paket Uçucu Yağlar, Parfümler ve Laboratuar Kimyasalları için Cam Göz Damlalıklı 1oz Amber Cam Şişeler (1 Fırça, 2 Huni, 2

₺ 48.90

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

★Paket İçeriği : 12 Paket 1 oz (30 ml) Amber Cam Damlalık Şişeleri, 2 Ekstra Cam Damlalık, 1 Fırça, 2 Huni, 1 Ölçüm Kabı (30 ml) ve 24 Adet Etiket. ★Üstün Kalite : Bu şişeler, boşaldığında yıkanabilen ve tekrar kullanılabilen kalın, sağlam bir Amber camdan yapılmıştır.Kehribar rengi olarak, zararlı UV radyasyonuna karşı maksimum koruma sağlarlar. ★Kolaylık : Bu cam damlalık şişesi taşınabilir (1 oz boyutunda), seyahat için mükemmel, çantanıza veya el çantanıza rahatça sığar.Siyah kapak sıkı oturuyor, sızıntı konusunda endişelenmeyin!. ★Çoklu Kullanımlar : Uçucu yağlar, kolonyalar, parfüm yağları, kimya laboratuvarı kimyasalları veya ışığa karşı koruma gerektiren herhangi bir sıvı için mükemmeldir. Oo ÖNEMLİ NOT : Eğer ürünlerimiz ile herhangi bir sorun Varsa, bizimle temas kurmaktan çekinmeyin lütfen.Teşekkürler!.

Kategorideki en iyi teklifler..