• Yeni
Katlanabilir Seyahat Duffel Çanta Tote Bagaj Taşımak Spor Duffle Weekender Gecede Kadınlar ve Kızlar için 40L (3122 Mavi Şerit)
zoom_in

Katlanabilir Seyahat Duffel Çanta Tote Bagaj Taşımak Spor Duffle Weekender Gecede Kadınlar ve Kızlar için 40L (3122 Mavi Şerit)

₺ 50.97

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

Koltuğun altına yerleştirilmiş olan mükemmel Airlines madde boyutu 22 x 14 x 9 inç 8.5 x 13 x 8.7 inç sığar taşıması BOYUTU ✅ UYGUN TAŞIMA Çantası boyutu. ✔ PAKETLENEBİLİR ve KOMPAKT-Sadece 16.7 oz ile hafif, ortalama boş bir bavuldan daha az ve kolay saklama için kullanılmadığında katlanabilir. ✔ KOLAY TAŞIMA - Dış cebi, bilet, pasaport ve daha fazlası gibi öğelere hızlı erişim sağlar.Bir kayış olarak kese, spor çantasının ortak bavul 18 20 24 26 28 32 inç'in sapına güzel bir şekilde oturmasını sağlar. ✔ YÜKSEK KALİTE-Yırtılmaya karşı dayanıklı, sağlam ve ayarlanabilir kayışlar, pürüzsüz fermuarlar olan sağlam ve dayanıklı polysterden yapılmıştır.Ayrıca ekstra bir omuz askısı ile birlikte gelir. ✔ ÇOK YÖNLÜ-Tüm spor salonunuzu veya seyahat eşyalarınızı kolayca tutmak için büyük kapasiteli 40 L, giysi çantası, hastane çantası, spor, spor salonu kullanımı, yoga, seyahat, hafta sonu alışverişi, gece, kamp ve piknik için idealdir.

Kategorideki en iyi teklifler..