• Yeni
01 Ses Bebek Monitörü, uzun Menzilli kadar 300 Metre Dijital bebek monitörü ile Müzik ve gece ışık için Bebek Güvenlik için Ev(Amerikan Standart (100-240 V), Transl)
zoom_in

01 Ses Bebek Monitörü, uzun Menzilli kadar 300 Metre Dijital bebek monitörü ile Müzik ve gece ışık için Bebek Güvenlik için Ev(Amerikan

₺ 271.20

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

2 Yönlü konuşma fonksiyonu ile 10 ses seviyesi ayarlanabilir, ihtiyaçlara göre ayarlayabilirsiniz.Yüksek kaliteli malzemeden yapılmış, güvenli ve çevre dostu, sağlam ve dayanıklı.Basit kullanım, kullanımı kolay.Karikatür modelleme monitörü, genel olarak zarif ve sevimli görünüyor, bebek hoşuna gidecek, güzel ve pratik.Dahili müzik ve gece lambası, 2 yönlü olarak açılabilir / kapatılabilir, bebeğe eşlik etmek ve bebeği mutlu etmek daha iyidir.Kablosuz dijital şifreleme iletimi, güvenli ve güvenilir.300m'ye kadar açık alan iletim aralığı.Özellik : 1. Kablosuz dijital şifreleme iletimi, güvenli ve güvenilir.300m'ye kadar açık alan iletim aralığı. 2. 2 Yönlü konuşma fonksiyonu ile 10 ses seviyesi ayarlanabilir, ihtiyaçlara göre ayarlayabilirsiniz.3. Dahili müzik ve gece lambası, 2 yönlü olarak açılabilir / kapatılabilir, bebeğe eşlik etmek ve bebeği mutlu etmek daha iyidir.4. Karikatür modelleme monitörü, genel olarak zarif ve sevimli görünüyor, bebek hoşuna gidecek, güzel ve pratik.5. Yüksek kaliteli malzemeden yapılmış, güvenli ve çevre dostu, sağlam ve dayanıklı.Basit kullanım, kullanımı kolay.Nasıl Kullanılır : Sadece başlatmak için pili takın.Şartname : Durum : %100 % Yenİöğe Tipi : Ses bebek MonitörÜmalzeme : ABS/Elektronik Bileşenler Kablosuz bebek ses monitörü (Çocuk) Pil Modeli : AAA Pil x 3 (Dahil Değildir) Kablosuz bebek ses monitörü (Anne) Pil Modeli : AAA Pil x 3 (Dahil Değildir) Tek Ürün Boyutu : Yaklaşık. 8. 8x7.2x3. 3 cm / 3. 5x2. 8x1. 3 in Voltage : 100-240 V Paket Listesi : 2 x Monitör2 x Fiş1 x kullanım kılavuzunot : 1. Lütfen manuel ölçüm nedeniyle hafif hataya izin verin.Anlayışınız için teşekkürler.2. Monitörler aynı kalibre, fotoğrafları görüntülenen öğe renkli gerçek nesneden biraz farklı gösteriliyor olabilir.Lütfen gerçek olanı standart olarak alın.

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Audio Baby Monitor
Material:
ABS/Electronic Components
Wireless Baby Audio Monitor (Child) Battery Model:
AAA Battery x 3 (Not Included)
Wireless Baby Audio Monitor (Mother) Battery Model:
AAA Battery x 3 (Not Included)
Single Product Size:
Approx. 8.8 x 7.2 x 3.3cm / 3.5 x 2.8 x 1.3in
Voltage:
100-240V
Package List:
2 x Monitor :
2 x Plug :
1 x Manual :
1. Please allow slight error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Kategorideki en iyi teklifler..