• Yeni
G. E. T. İşletmeleri Mozaik 1 qt. Kase, Kırılmaya Dayanıklı Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir Melamin Plastik, Mozaik Koleksiyonu ML-117-MO (1'li Paket)
zoom_in

G. E. T. İşletmeleri Mozaik 1 qt. Kase, Kırılmaya Dayanıklı Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir Melamin Plastik, Mozaik Koleksiyonu ML-117-MO

₺ 55.32

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

STİL : Bu klasik olarak güzel Yunan Vitruvian kaydırma deseni, gevşek bir şekilde yuvarlanmış parşömenleri temsil eder ve misafirleriniz için oluşturmanıza yardımcı olduğunuz ve yemek deneyimleri sırasında yavaşça ortaya çıkan hikayelere işaret eder.KIRILMAYA dayanıklı : İç veya dış mekan yemekleri için mükemmel, ağırlık veya kırılganlık endişesi olmadan porselenin görünümünü ve hissini sunar.BULAŞIK makinesinde YIKANABİLİR : Kolay bakım ve bakım, temizliği bir esinti haline getirir.Menşei : Çin ülke.Bu klasik olarak güzel Yunan Vitruvian kaydırma deseni, gevşek bir şekilde yuvarlanmış parşömenleri temsil eder ve misafirleriniz için inşa etmenize yardımcı olduğunuz ve yemek deneyimleri sırasında yavaşça ortaya çıkan hikayelere işaret eder.Brunch büfelerinizi, catering spreadlerinizi, şarküteri ve tatlı kasalarınızı, toplu salatalarınızı, ziyafetlerinizi ve daha fazlasını renklendirin.Operasyonel olarak dayanıklı, hafif ve NSF sertifikalı melaminden yapılmış, bankayı veya sırtınızı kırmayacaksınız.

Kategorideki en iyi teklifler..