• Yeni
Arabası Güzellik Araba Üç Katmanlar Evrensel Tekerlekler Kuaför/Aracı Sepeti ile Çekmece / Güzellik Salonu Demir Sanat Cam Panel Altı Renk Raf (Renk: Yeşil)
zoom_in

Arabası Güzellik Araba Üç Katmanlar Evrensel Tekerlekler Kuaför/Aracı Sepeti ile Çekmece / Güzellik Salonu Demir Sanat Cam Panel Altı

₺ 285.90

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

★Çekmece tasarımı, küçük nesneler yerleştirilebilir. ★ güçlü taşıma kapasitesi, güçlü ve dayanıklı, dayanıklı. ★ Rahat kolçakları, yuvarlatılmış köşe tasarımını, cam paneli, yüksek kaliteli boya çerçevesini, takviye vidalarını yükseltin. ★Esnek üniversal tekerlek tasarımı, itme-çekme çabası, zemini çizmez. ★ 90 gün geri dönmek için hiçbir neden (herhangi bir sorunuz varsa, çözmek için ilk kez müşteri hizmetleri ile irtibata geçiniz, biz sorunu çözmeye yardımcı olmak için elimizden geleni yapacağız, herhangi bir kötü geribildirim ve iddiaları bırakmayın lütfen, çok minnettar). 32*50 kat : 3 floors Size olan 365. ürün parameters Product Türü : Güzellik Car Number : *81cm Colors : 1 Weight : 5.5 kg Uses : güzellik, araba, araç, Araba, Araba, kuaför, tırnak, araba, van, oo Önlemler sadece Bu ürün Klasörde ürünlerin Pembe, Beyaz kum, Beyaz çiçek, Yeşil, Mavi, Purple Body malzeme : kalın cam, kalın çelik boru, donanım accessories Wheel malzeme : plastic Number : güzellik araba içerir X1 klasörde manuel ölçüm, ürün boyutu ve fiziksel 1-2 cm hata klasörde Ürün çeşit alınır olabilir, ama nedeniyle aydınlatma, ekipman, açı ve bilgisayar çözünürlükte çekim farkı, alınan fiziksel ve fotoğrafları farklı olabilir.◆ Resim sadece referans içindir, belirli boyut satın alınan ürüne dayanmaktadır ◆ Lütfen satın aldıktan sonra ürün kılavuzunun talimatlarını kesinlikle izleyin.Herhangi bir eksik parça bulursanız, değiştirme için lütfen müşteri hizmetlerine başvurun.

Kategorideki en iyi teklifler..