• Yeni
Fırçalanmış Metal Kase, Eğik şekerlik Temiz ve Hijyenik Kullanımda Dayanıklı Hizmet için 304 Paslanmaz çelikten yapılmış Şeker Biber Tuz Baharat (Büyük)
zoom_in

Fırçalanmış Metal Kase, Eğik şekerlik Temiz ve Hijyenik Kullanımda Dayanıklı Hizmet için 304 Paslanmaz çelikten yapılmış Şeker Biber

₺ 143.40

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

Alt girintinin tasarımı, masaya sıkıca sabitlenmesini sağlayabilir ve oturma odasının ve mutfağın depolama gereksinimlerini kolayca karşılayabilir.Eğimli açma ve kapama tasarımı, yiyeceklerin depolanmasını kolaylaştırır, eşyaların alınmasını daha kolay hale getirir ve dahili depolama kapasitesini arttırır.Gıda sınıfı 304 paslanmaz çelik malzeme, toksik olmayan ve kokusuz gıda ile doğrudan temas için kullanılabilir ve tüm ailenin sağlığına dikkat edebilir.Basit ve güzel görünümü yaygın olarak mutfakta kullanılan, oda ve diğer yerlerde yaşayan yapar.Sadece çöp depolamak için kullanılan, ama aynı zamanda soslar için bir depolama kutusu olarak kullanılan, kurutulmuş meyve ve şekerleme değildir.Düşen anti ve hiçbir deformasyon özelliklerine sahip, dayanıklı olmasını sağlayan yüksek özenle seçilmiş kaliteli 304 paslanmaz çelik malzeme ile yapılmıştır.Modern ve sade moda tasarımı ile bu masaüstü kase, çift katmanlı kalınlaştırılmış malzemeden yapılmıştır ve ayna parlatma ve tel çekme işlemini benimsemiştir.Özellik : 1. Anti düşme ve deformasyon özelliklerine sahip, kullanımı dayanıklı hale getiren özenle seçilmiş yüksek kaliteli 304 paslanmaz çelik malzemeden yapılmıştır.2. Gıda sınıfı 304 paslanmaz çelik malzeme, toksik olmayan ve kokusuz gıda ile doğrudan temas için kullanılabilir ve tüm ailenin sağlığına dikkat edebilir.3. Modern ve sade moda tasarımı ile bu masaüstü kase, çift katmanlı kalınlaştırılmış malzemeden yapılmıştır ve ayna parlatma ve tel çekme işlemini benimsemiştir.4. Alt girintinin tasarımı, masaya sıkıca sabitlenmesini sağlayabilir ve oturma odasının ve mutfağın depolama gereksinimlerini kolayca karşılayabilir.Eğimli açma ve kapama tasarımı, yiyeceklerin depolanmasını kolaylaştırır, eşyaların alınmasını daha kolay hale getirir ve dahili depolama kapasitesini arttırır.5. Basit ve güzel görünüm, mutfak, oturma odası ve diğer yerlerde yaygın olarak kullanılmasını sağlar.Sadece çöp depolamak için değil, aynı zamanda soslar, kurutulmuş meyveler ve şekerler için bir saklama kutusu olarak da kullanılır.Meyve tüyü, baharat, salata için Uygun Gold Process : ayna parlatma ve tel çekme process Application : 1 1 x Paslanmaz Çelik Bowl Note meyve, şekerleme, meyve ve sebze Paket Listesi : kurutulmuş Paslanmaz Çelik Bowl Material : 304 Paslanmaz Steel Color özellikler : Öğe Türü : : . Izin lütfen 0-2 cm hata nedeniyle manuel ölçüm.Anlayışınız için teşekkürler.2. Monitörler aynı kalibre, fotoğrafları görüntülenen öğe renkli gerçek nesneden biraz farklı gösteriliyor olabilir.Lütfen gerçek olanı standart olarak alın.

Item Type:
Stainless Steel Bowl
Material:
304 Stainless Steel
Color:
Gold
Process:
mirror polishing and wire drawing process
Application:
Suitable for fruit dander, seasoning, salad, dried fruit, candies, fruit and vegetable
Package List:
1 x Stainless Steel Bowl :
1. Please allow 0‑2 cm error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Kategorideki en iyi teklifler..