• Yeni
ıPad 5 için (5th Gen 2017) A1822 A1823 Ekran Değiştirme Cam Dokunmatik Digitizer Tamir Kiti ile Ev Düğmesi ve Araçları-Sadece iPad 5 5th Nesil (Siyah)
zoom_in

ıPad 5 için (5th Gen 2017) A1822 A1823 Ekran Değiştirme Cam Dokunmatik Digitizer Tamir Kiti ile Ev Düğmesi ve Araçları-Sadece iPad 5

₺ 65.64

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

[UYUMLULUK] 2017 i Pad 5.Nesil 9.7"(A1822 A1823) ile uyumludur.Parçalanmış herhangi bir i Pad 5 Ön Paneli için yedek parça. [Önceden Yüklenmiş] Yapıştırıcı, ön kamera braketi ve ana sayfa düğmesi önceden takılmıştır.Kurulumunuzu kolaylaştırın. [HEPSİ BİR ARADA KİT] Her sipariş, ekranınızı onarmak için gereken tüm araçlarla birlikte gelir.Ayrıca yararlı adım adım talimatlar ve kılavuzlar da sağlıyoruz.Para ve zamandan tasarruf. [NOT] Önceden yüklenmiş ana sayfa düğmesi Touch ID'yi desteklemez, ancak diğer tüm işlevleri saklar.İpad desteği Touch ID üzerinde SADECE orijinal ev düğmesini, eğer Touch ID korumak gerekiyorsa, orijinal ev düğmesine aktarın lütfen. Daha önce gönderilen perferly [%100 HİZMET GARANTİSİ] : Test 100% . 30 Gün Para İade Garantisi.Lütfen güvenle satın alın!.Uyumlu modeller : i Pad 5/5. Nesil 2017 (Model A1822 A1823) Fonksiyonlar : Kırık ekran/cam veya çalışmayan / yanıt vermeyen dokunmatik ekran için mükemmel değiştirme.Paket listesi : √ 1 * yeni Cam Dokunmatik Ekran Digitizer Değiştirme (Önceden yüklenmiş Ev Düğmesi, yapıştırıcı ve Kamera Braketi) √ 1 * Kullanım Kılavuzu ile Ücretsiz DIY Araçları.Neden bizi tercih? - Yapıştırıcıyı, öne bakan kamera braketini ve önceden takılmış ana düğmeyi zamandan tasarruf edin.Ayrıca yararlı adım adım talimatlar ve kılavuzlar da sağlıyoruz.Kurulumunuzu kolaylaştırın ve zamandan tasarruf edin! - Paradan Tasarruf Edin Kit, i Pad ekranınızı onarmak için gereken tüm araçlarla birlikte gelir.Bunları ayrı olarak satın almanıza gerek yok.Paranı sakla! - Marka Yeni ve Yüksek Kaliteli Dokunmatik ekran prim malzemelerden yapılmış.Anti-paramparça cam, son derece dayanıklı ve çizilmeye dayanıklı.Test %100 işe perferly önce gönderdi. - Risksiz satın alma 30 Gün-Para İade Garantisi.Ürün veya hizmet, lütfen bize ulaşın ile ilgili herhangi bir soruşturma için ve en iyi biz sorunu çözmek için elimizden geleni yapacağız.İpuçları : Önceden yüklenmiş ana sayfa düğmesi Touch ID'yi desteklemez, ancak diğer tüm işlevleri saklar.Dokunmatik kimliği korumanız gerekiyorsa, lütfen orijinal ana düğmeyi ( iyi durumda ise) eski ekranınızdan aktarın.

Kategorideki en iyi teklifler..