• Yeni
CHİTA Güç Döner Planör Rocker Recliner, USB Şarj Güç Kafalık Ahşap Kontrast Kol Dayama Çift Katmanlı Arkalığı Recliner Sandalye Kanepe Oturma Odası ve Kreş için(Gri)
zoom_in

CHİTA Güç Döner Planör Rocker Recliner, USB Şarj Güç Kafalık Ahşap Kontrast Kol Dayama Çift Katmanlı Arkalığı Recliner Sandalye Kanepe

₺ 244.20

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

【Power Planör Döner Rocker Recliner Chair】 Pürüzsüz ve yumuşak 270° döner, kullanıldığında sandalyeyi sertleştirmez; 90-135° recliner, oturma ve okuma, eğilme ve TV izleme, yatma ve dinlenme gibi çeşitli duruşlarda sizi tatmin edebilir; Rocker planörün özellikleri sizi daha rahat ettirir. 【Özellikler】Ölçüm boyutları-32"W*38"D*42"H; Koltuk (H)– 20",(D)22.5"; Ağırlık Kapasitesi-300 lbs; 1 USB Bağlantı Noktası; Bir düğmeye dokunarak, Chita'nızı ne kadar istediğinizi özelleştirebilirsiniz yaslan. 【5 dakika içinde kurulur】 Kurulum, uygun ve hızlı olan ürün kılavuzuna başvurarak beş dakika içinde tamamlanabilir. 【Güç kafalık ve Çift katmanlı arkalık】 Recliner,başınızı derinden rahatlatabilen ve elleriniz için iyi destek sağlayabilen Güç kafalık ahşap kontrast kol dayama ve çift katmanlı arkalık ile donatılmıştır. 【Note】 Altta sarı bir koruyucu bulun, kullanmadan önce kullanmadan önce çıkarın. 270 ° döner. 135 ° uzanmış.Döner ve planörlü güç recliner.Üst Tahıl deri. 270 ° döner.135 ° uzanmış.Döner ve planörlü güç recliner.Üst Tahıl deri.Rocker planörün özellikleri sizi daha konforlu hale getirir.

Kategorideki en iyi teklifler..