• Yeni
LİANGLİANG Sallanan Kapılar,Cafe Bar Mutfak Giriş Panjurlu Salon Kapısı, Boya Çam Ahşap Çit Kapısı, Premium Menteşeler, Boyut ve Renk Özelleştirilebilir (Renk: Mavi, Boyut: 85x90cm)
zoom_in

LİANGLİANG Sallanan Kapılar,Cafe Bar Mutfak Giriş Panjurlu Salon Kapısı, Boya Çam Ahşap Çit Kapısı, Premium Menteşeler, Boyut ve Renk

₺ 99.30

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

【Yüksek Kaliteli Salıncak Kapısı】 : Kapı, ahşabın berrak ve doğal dokusunu ve güçlü ve aşınmaya dayanıklı performansını koruyan çam ağacından yapılmıştır.Yüzey,hafif su geçirmez,çevre dostu ve kokusuz olan su bazlı boyanmıştır. 【180°menteşe tasarımı】 : otomatik kapanma fonksiyonu ile her iki yönde de sallanabilir.Kolaylık açık tutuldu.Gerektiğinde bir veya iki kapı paneli açık konumda tutulabilir,bu da çaba tasarrufu sağlar. 【Uygulanabilir Yerler】 : Kafeler,alışveriş merkezleri,barlar,resepsiyon odaları,kulüpler,oturma odaları,balkon,teras,şarap mahzeni girişi,mutfak girişi ve bölme,ev dekorasyonu,tatil ve doğum günü hediyeleri olarak da kullanılabilir. 【Kurulum Yöntemi】 : Vidayı döndürün ve takmak için giriş duvarına delin.Önce kapının direğini sabitleyin ve ardından kapı duvarı ile vidalarla sabitleyin. 【Özel Boyut】 : Diğer boyutlar ve renkler özelleştirilebilir,sadece kapı açıklığının genişliğini sağlamanız gerekir ve boyutu kendiniz ayırmanıza gerek yoktur.E-posta yoluyla bizimle irtibata geçiniz.Boyutu : 85x90 cm / Renk : Mavi.

Name:
Swinging Doors
Process:
handmade
Style:
Retro/Simple/Wild
Color:
blue(multiple colors can be customized,please refer to the color card and choose your favorite color)
Size(width x height):
70x80cm,80x90cm,85x90cm,90x90cm,95x90cm,100x90cm,105x90cm,110x90cm,115x90cm,120x90cm(If you need other sizes,please contact us,note your prefered ASIN and size)
Features:
-Creative shape,unique beauty,automatic closing,space separation,privacy protection,not easy to crack,strong and durable. :
-Environmental-friendly water-based paint,no formaldehyde,waterproof,strong adhesion,corrosion resistance,not easy to fade :
-Multi-purpose,such as half-waist door,fence door,swing door,bar entrance door,kitchen partition door,etc. :
-The process of custom solid wood products is very long,and it takes about 7 days to produce :
Reminder:
About product color difference

Kategorideki en iyi teklifler..