• Yeni
Vxıangbeauty Premade Hayranları Kirpik Uzantıları. 5D Pro'nun 1000 Sayısı Hacimli Kirpik Uzantıları Yaptı. Yüksek Kaliteli El Yapımı Gevşek Hacimli Fanlar Kirpik Uzantıları. C-Curl ve D-Curl 0.07 9mm-15mm'de mevcuttur. (8D D-Curl 12mm)
zoom_in

Vxıangbeauty Premade Hayranları Kirpik Uzantıları. 5D Pro'nun 1000 Sayısı Hacimli Kirpik Uzantıları Yaptı. Yüksek Kaliteli El Yapımı

₺ 26.97

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

Yüksek kaliteli, birinci sınıf sentetik elyaf, pbt'den (Polibütilen Tereftalat) el yapımı.Tüm hazır kirpik hayranları mükemmel hazırlanmış, simetrik, mat siyah, yumuşak, kabarık ve lüks.Önceden hazırlanmış kirpik uzatma fanları, hafif bir tabana sahip ultra incedir.Nl'de stresin önlenmesi.Dayanıklı, daha uzun ömürlü bukleler oluşturmak için yenilikçi ısı yapıştırma teknolojisi.Vxiangbeauty'nin 5 D el yapımı gevşek, 1000 sayım (+-2%) fan tepsileri, hayvan testi yapılmadan gururla vegandır.Yüksek kaliteli, birinci sınıf sentetik elyaf, pbt'den (Polibütilen Tereftalat) el yapımı.Mevcut C-Curl & D-Curl 0.07 9mm-15mm. yenilikçi ısı yapıştırma teknolojisi oluşturmak için dayanıklı, daha uzun ömürlü bukleler.Tüm hazır kirpik hayranları mükemmel hazırlanmış, simetrik, mat siyah, yumuşak, kabarık ve lüks.Önceden hazırlanmış kirpik uzatma fanları, hafif bir tabana sahip ultra incedir.Müşterinin doğal kirpikleri üzerindeki herhangi bir stresi önlemek, bir kirpik sanatçısı olarak güzel hacim setleri oluşturmaya devam etmenizi sağlar.Uzun saplı hayranları büyük bağ alanı sağlamak, tutma artırmak için önde gelen.Kolay uygulama, hızı hızlandırın, zamanı en üst düzeye çıkarın ve uygun maliyetli!.

Kategorideki en iyi teklifler..