• Yeni
Kuş Ayağı Klipsi, Güvercin Ayağı Dayanıklı ve Uzun Ömürlü Kullanımı ve Kullanımı Kolay Dış Mekan Güvercinleri için Plastik Malzemeler (Mavi)
zoom_in

Kuş Ayağı Klipsi, Güvercin Ayağı Dayanıklı ve Uzun Ömürlü Kullanımı ve Kullanımı Kolay Dış Mekan Güvercinleri için Plastik Malzemeler

₺ 96.00

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

Güvercinlerinizi tanımlayabilir ve aynı kümeste karıştırılmış farklı yaşlı güvercinleri izleyebilir.Kanatlı bacak halkaları, hafif, güdümlü güvercinler veya çoğu yetişkin kuş için uygundur.Yeniden kullanılabilir, kullanımı ve kullanımı kolaydır ve kuşlar için yönetmeyi kolaylaştırırlar.001-100 etiketi ile güvercinleri tanımlamak için kullanılabilir ve takılması ve çıkarılması kolaydır.Yüksek kaliteli plastik malzemelerden yapılmış, dayanıklı ve uzun ömürlü, aşınmaya dayanıklı.Özellik : 1. Kanatlı bacak halkaları, hafif, güdümlü güvercinler veya çoğu yetişkin kuş için uygundur.2. 001-100 etiketi ile güvercinleri tanımlamak için kullanılabilir ve takılması ve çıkarılması kolaydır.3. Güvercinlerinizi tanımlayabilir ve aynı kümeste karıştırılmış farklı yaşlı güvercinleri izleyebilir.4. Yeniden kullanılabilir, kullanımı ve kullanımı kolaydır ve kuşlar için yönetmeyi kolaylaştırırlar.5. Yüksek kaliteli plastik malzemelerden yapılmış, dayanıklı ve uzun ömürlü, aşınmaya dayanıklı.Şartname : Öğe Türü : Güvercinler Ayak halkasımalzeme : Plastikağırlık : Yaklaşık. 22g / 0.8 ozboyutu : Yaklaşık. 8x5mm / 0. 3x0.2in (Dx H) Miktar : 100 pcssuitable Kuşlar : Homing güvercinler veya en yetişkin kuşlar Paket Listesi : 100 x Güvercinler Ayak halkasınot : 1. Izin lütfen 0-1 inç hata nedeniyle manuel ölçüm.Anlayışınız için teşekkürler.2. Monitörler aynı kalibre, fotoğrafları görüntülenen öğe renkli gerçek nesneden biraz farklı gösteriliyor olabilir.Lütfen gerçek olanı standart olarak alın.

Item Type:
Pigeons Foot Ring
Material:
Plastic
Weight:
Approx. 22g / 0.8oz
Size:
Approx. 8x5mm / 0.3x0.2in (DxH)
Quantity:
100Pcs
Suitable Birds:
Homing pigeons or most adult birds
Package List:
100 x Pigeons Foot Ring :
1. Please allow 0‑1 inch error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Kategorideki en iyi teklifler..