• Yeni
01 Kuş Klipsi, Güvercinlerinizi Kolayca Tanımlayın Ayak Boyut olarak Kompakttır Güvercinler Eğitim için Dayanıklı Malzeme (Sarı)
zoom_in

01 Kuş Klipsi, Güvercinlerinizi Kolayca Tanımlayın Ayak Boyut olarak Kompakttır Güvercinler Eğitim için Dayanıklı Malzeme (Sarı)

₺ 292.80

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

Bu ayak halkası ile aynı güvercinde farklı yaşlardaki güvercinleri de tanıyabilirsiniz.Güvercinleri tanımlamak için kullanılır, bu işaretlerle güvercinlerinizi kolayca tanımlayabilirsiniz.Dayanıklı malzeme, bu ayak halkaları yüksek kaliteli plastikten yapılmıştır ve kolayca zarar görmez.Kullanmak için Covenient, onlar yeniden kullanılabilir, yüklemek ve kaldırmak kolay, ve kolay temizlenir.Ayak kompakt boyuttadır, çok hafiftir ve güvercinlerin hareketini etkilemez.Özellik : 1. Dayanıklı malzeme, bu ayak halkaları yüksek kaliteli plastikten yapılmıştır ve kolayca zarar görmez.2. Kullanmak için Covenient, onlar yeniden kullanılabilir, yüklemek ve kaldırmak kolay, ve kolay temizlenir.3. Güvercinleri tanımlamak için kullanılır, bu işaretlerle güvercinlerinizi kolayca tanımlayabilirsiniz.4. Bu ayak halkası ile aynı güvercinde farklı yaşlardaki güvercinleri de tanıyabilirsiniz.5. Ayak kompakt boyuttadır, çok hafiftir ve güvercinlerin hareketini etkilemez.Şartname : Öğe Türü : Güvercinler YüzüKmalzeme : Plastikağırlık : Yaklaşık. 55g / 1.9 ozürün Boyutu : Yaklaşık. 8x5mm / 0.3x0. 2 Miktar : 200 Adet Paket Listesi : 200 x Güvercinler YüzüKnot : 1. Izin lütfen 0-2 cm hata nedeniyle manuel ölçüm.Anlayışınız için teşekkürler.2. Monitörler aynı kalibre, fotoğrafları görüntülenen öğe renkli gerçek nesneden biraz farklı gösteriliyor olabilir.Lütfen gerçek olanı standart olarak alın.

Item Type:
Pigeons Ring
Material:
Plastic
Weight:
Approx. 55g/1.9oz
Product Size:
Approx. 8 x 5mm/0.3 x 0.2in
Quantity:
200Pcs
Package List:
200 x Pigeons Ring :
1. Please allow 0‑2 cm error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Kategorideki en iyi teklifler..