• Yeni
Luroze Güvercinler Klip Halkası, Plastik Güvercinlerinizin Komşunun Güvercinleri ile Birlikte Olup Olmadığını Kolayca Tanımlayın Dış Mekan için Kanatlı Ayak Halkası (Sarı)
zoom_in

Luroze Güvercinler Klip Halkası, Plastik Güvercinlerinizin Komşunun Güvercinleri ile Birlikte Olup Olmadığını Kolayca Tanımlayın Dış

₺ 32.07

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

Bu ayak halkaları yeniden kullanılabilir, kurulumu ve sökülmesi kolaydır, kullanımı kolay ve kullanışlıdır.Bu ayak halkaları, farklı yaşlardaki güvercinlerin aynı güvercinde karıştırılıp karıştırılmadığını belirlemek için de kullanılabilir.Yüksek kaliteli plastikten yapılmış, aşınmaya dayanıklı ve dayanıklı ve uzun süre kullanılabilir.Bu ayak halkaları mükemmel işçilik ve hafiftir ve güvercinlerin hareketini etkilemez.Bu ayak halkaları işaretleri sayesinde, güvercinlerinizin komşunun güvercinleriyle birlikte olup olmadığını kolayca belirleyebilirsiniz.Özellik : 1. Yüksek kaliteli plastikten yapılmış, aşınmaya dayanıklı ve dayanıklı ve uzun süre kullanılabilir.2. Bu ayak halkaları yeniden kullanılabilir, kurulumu ve sökülmesi kolaydır, kullanımı kolay ve kullanışlıdır.3. Bu ayak halkaları işaretleri sayesinde, güvercinlerinizin komşunun güvercinleriyle birlikte olup olmadığını kolayca belirleyebilirsiniz.4. Bu ayak halkaları, farklı yaşlardaki güvercinlerin aynı güvercinde karıştırılıp karıştırılmadığını belirlemek için de kullanılabilir.5. Bu ayak halkaları mükemmel işçilik ve hafiftir ve güvercinlerin hareketini etkilemez.Şartname : Öğe Türü : Güvercinler yüzüKmalzeme : Plastikağırlık : Yaklaşık. 55g / 1.9 ozürün Boyutu : Yaklaşık. 10x7mm / 0.4x0. 3 in Quantity : 200 pcssuitable için Kuşlar : Homing Güvercinler veya En Yetişkin Kuşlar Paket Listesi : 200 x Hiçbir Kelime Güvercinler yüzüKnot : 1. Izin lütfen 0-2 cm hata nedeniyle manuel ölçüm.Anlayışınız için teşekkürler.2. Monitörler aynı kalibre, fotoğrafları görüntülenen öğe renkli gerçek nesneden biraz farklı gösteriliyor olabilir.Lütfen gerçek olanı standart olarak alın.

Item Type:
Pigeons ring
Material:
Plastic
Weight:
Approx. 55g/1.9oz
Product Size:
Approx. 10 x 7mm/0.4 x 0.3in
Quantity:
200Pcs
Suitable for Birds:
Homing Pigeons or Most Adult Birds
Package List:
200 x No Word Pigeons ring :
1. Please allow 0‑2 cm error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Kategorideki en iyi teklifler..