• Yeni
Vetericyn Plus Sürüngen Yarası ve Cilt Bakımı. Evcil Hayvandaki Kesikleri ve Yaraları Temizlemek için püskürtün. yanık, Ülser ve Tahrişi Gidermek için İyota bir Alternatif. Her yaş için güvenli. 3 oz. (Ambalaj / Şişe Rengi Olabilir)
zoom_in

Vetericyn Plus Sürüngen Yarası ve Cilt Bakımı. Evcil Hayvandaki Kesikleri ve Yaraları Temizlemek için püskürtün. yanık, Ülser ve Tahrişi

₺ 31.47

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

SÜRÜNGEN YARASI VE DERİSİ CARE.As sürüngeniniz için ilk savunma hattı olan bu çözüm, yaraları ve diğer rahatsızlıkları güvenli ve etkili bir şekilde temizler.Her türlü cilt için iyileşme sürecine hemen başlayın abrasion.It her yaşta kullanım için onaylanmıştır.AĞRISIZ ÇÖZÜM.Yaraları yanık veya sokmadan temizleyin.Önce döküntüleri temizlemek için bölgeye püskürtün, sonra doyurun ve yara iyileşene kadar günde 3-4 kez bir pansuman uygulayın.Daha hızlı iyileşme için yaraları temiz ve nemli tutun.VETERİNER HEKİMLER TARAFINDAN ÖNERİLİR.Hayvan bakım sağlayıcınızın önereceği çözümlerle veterinere seyahat masraflarından kendinizi kurtarın.Evinizden çiftliğe veya çiftliğe kadar, hayvanlarınıza mutlu ve rahat oldukları yerde özen gösterin.YENİLİKÇİ, GÜVENİLİR HAYVANSAL SAĞLIK ÜRÜNLERİ.Vetericyn, dünyadaki en güvenli, etkili ve yenilikçi hayvan sağlığı ve sağlığı ürünlerini geliştirmeye kendini adamıştır.Her biri bilimsel araştırma ve mükemmellik standardı ile üretilmiştir.GÜVENEBİLECEĞİNİZ STANDARTLAR.Tüm ürünler sıkı uluslararası kurallar çerçevesinde ve ABD'de FDA tarafından tescilli, son teknoloji ürünü bir tesiste üretilmektedir.Ana şirket Innovacyn, Inc.is 2009 yılından beri Rialto, Kaliforniya'da faaliyet gösteren ve aile tarafından işletilen bir oteldir. [ABD'de üretilmiştir] Vetericyn Plus Sürüngen Yarası ve Cilt Bakımı, sürüngenlerin yaralarını temizlemek ve en uygun iyileşme koşullarına zemin hazırlamak için kullanılır.Tüm Vetericyn Plus ürünleri, iyileşme sürecini hızlandırmanın daha güvenli bir yolu için klorheksidin veya povidon-iyodine toksik olmayan bir alternatif olan hipokloröz teknoloji ile üretilmiştir.Vetericyn Plus, yüzeysel kesikler, sıyrıklar, yaralar veya cilt tahrişleri için mutlaka dikkat edilmesi gereken bir üründür.Tahriş edici olmayan, sokmayan sprey, sürüngenlerinizin cilt yaralanmalarına yardımcı olmak için aradığınız her şeydir.Tüm Vetericyn Plus ürünleri, sürüngen yaranızı temizlemenin ve iyileşmeye hazırlamanın daha doğal ve tamamen güvenli bir yolu için en gelişmiş hipokloröz teknoloji ile üretilmiştir.Yarayı veya tahrişi doyurmak için etkilenen bölgeye yeterince Vetericyn Plus pompalayın.Yarayı nemli tutmak için günde 3-4 kez veya gerektiği gibi tekrarlayın.Yara iyileşene kadar Vetericyn Plus'ı kullanmaya devam edin.

Kategorideki en iyi teklifler..