• Yeni
8 Parça U-Şekilli Saç Tokası Fransız Tarzı Saç Sopa Kaplumbağa Kabuğu Metal Saç Pin Çatal Sticks ile 2 Çatalak Updo Chignon Pins Saç Şekillendirici aksesuarları için Kadın Kızlar (ışık Kaplumbağa, kaplumbağa Kabuğu)
zoom_in

8 Parça U-Şekilli Saç Tokası Fransız Tarzı Saç Sopa Kaplumbağa Kabuğu Metal Saç Pin Çatal Sticks ile 2 Çatalak Updo Chignon Pins Saç

₺ 26.97

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

Güzel kombinasyon : 2 adet asetat kabuk saç tokası ve farklı renk ve tasarımlarda 6 adet metal saç tokası çatal çubuğu dahil olmak üzere 4 stilde 8 adet U şeklinde saç tokası alacaksınız, farklı saç stilleri oluşturmak ve çeşitli kıyafetleri eşleştirmek için yeterli miktar ve stil.Kaliteli malzeme : bu saç çatal çubukları, pürüzsüz bir yüzeye ve iyi bir dokuya sahip kaliteli metal ve asetat malzemeden yapılmıştır, basit ama çok zarif görünürler, kalitede dayanıklıdırlar, giyerken size rahat bir his getirebilir, kırılması veya renklerde solması kolay değildir.Boyut bilgileri : metal saç sopa klipleri yaklaşık ölçmek. 3. 93x0.74 inç/ 10x1. 9 cm, asetat kabuk saç pins 2 farklı boyutları ile birlikte geliyor, yaklaşık. 4. 53x1.06 inç/ 11. 5x2. 7 cm ve 3. 94x1. 18 inç/ 10x3 cm; Manuel ölçüm, boyutu üzerinde hafif hatalar izin lütfen.Uygulanabilir durumlar : bizim saç chignon pimleri en resmi ve rahat günler için uygundur, tarihleme, alışveriş, partilere katılma, düğünler, kutlamalar ve daha fazlası için giyilebilir, DIY saç stilleri için iyi bir yardımcı.Tatlı hediyeler : sevginizi ve bakımınızı göstermek için bu zarif U şeklindeki saç çatalı saç tokalarını yakın arkadaşlarınıza ve ailenize Sevgililer Günü, doğum günü ve diğer tatil günlerinde hediye olarak gönderebilirsiniz.Kaliteli malzeme : Bu saç çatal çubukları, pürüzsüz bir yüzeye ve iyi bir dokuya sahip kaliteli metal ve asetat malzemeden yapılmıştır, basit ama çok zarif görünürler, kalitede dayanıklıdırlar, giyerken size rahat bir his getirebilir, kırılması veya renklerde solması kolay değildir.Uygun durumlar : Updo chignon pimleri, doğum günü partileri, balolar, yıldönümleri ve daha fazlası gibi çeşitli partilere katılırken günlük kıyafetlerinizle eşleşecek şekilde uygulanabilir.Bu metal ve asetat saç tokaları sizi kalabalığın içinde daha zarif ve çekici hale getirecektir.Özellikler : Malzeme : metal ve asetat Renk : resimleri göstermek gibi Boyutu : Metal saç pin çatal sopa : yaklaşık. 3. 93x0.74 inç/ 10x1. 9 cm Asetat kabuk saç tokası : yaklaşık. 4. 53x1.06 inç/ 11. 5x2. 7 cm ve 3. 94x1. 18 inç/ 10x3 cm (2 boyutları) Paket içeriği : 6 x Metal U şekilli vintage tokalar 2 x Asetat kabuk tokalar Sıcak uyarı : Sivri kısmı dahil, küçük çocuklar uzak tutun lütfen.Lütfen manuel ölçüm nedeniyle boyutta hafif bir hataya izin verin.Lütfen farklı ekranlar ve ışıklar nedeniyle hafif renk sapmalarına izin verin.

Kategorideki en iyi teklifler..