• Yeni
SLDSM Saç Tarağı, erkekler ve kadınlar için uygun yaratıcı tarak Bir Berber Dükkanı Ev Banyosuna veya aklınıza gelebilecek başka bir yere yerleştirilebilir (Renk: Mavi)
zoom_in

SLDSM Saç Tarağı, erkekler ve kadınlar için uygun yaratıcı tarak Bir Berber Dükkanı Ev Banyosuna veya aklınıza gelebilecek başka bir

₺ 13.20

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

★ Kafa derisi veya saç dökülmesi için iyi. ★ Kullanımı kolay ve taşıması kolay, evde akıllı DIY araçlarını kullanın. ★ Düz saç yapın : Tarağı saça yerleştirin, hafifçe sıkıştırın, saçları yerine koyun, saç kurutma makinesiyle kurutun ve ardından doğal saç stilini tamamlamak için saçları tarayın. ★ Dağınık saçları düzeltin : Düz saçların kuyruğu düz olmadığında veya saç uyuduktan sonra dağınık olduğunda, saçın bir ucunu sıkıştırmak için kullanabilir ve ardından doğru yönde üflemek için bir saç kurutma makinesi kullanabilir ve son olarak tüm saçları düz hale getirebilirsiniz. ★ Kıvırcık saçlar için : Kıvırcık saçların kuyruğunu kıvırdıktan sonra, kuyruğu bir fiksatifle püskürtün ve ardından saçları doğru yönde yuvarlamak için tutmak için bir tarak kullanın.Malzeme : ABS (200 dereceye kadar ısı direnci) Malzeme : Reçine.

Kategorideki en iyi teklifler..