• Yeni
Orijinal Infiniti by Affinage Salon Professional (ASP) - Kalıcı Saç Rengi Kremi - Datem Teknolojileri ile Geliştirilmiş - 3,4 Fl. Oz. Tüp - Gölge Seçimi: 7.2-Orta Mor Sarışın
zoom_in

Orijinal Infiniti by Affinage Salon Professional (ASP) - Kalıcı Saç Rengi Kremi - Datem Teknolojileri ile Geliştirilmiş - 3,4 Fl. Oz.

₺ 19.47

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

Affinage Salon Professional (ASP) tarafından Orijinal Infiniti - Kalıcı Saç Rengi Kremi.Datem Teknolojileri ile Geliştirilmiş-Renkler Amonyak, Fenilendiaminler ve Resorsinol içerir.Renk, İstenen Sonuçlara Bağlı Olarak Değişen Güçlerde Geliştiriciler/Aktive Edici Sıvılar Gerektirir.Boyutu : 3.4 Fl.Oz.Tüp Karıştırma Raio 1 : 1.5'tir. Gölge Seçimi : 7.2-Orta Mor Sarışın.Orijinal Infiniti by Affinage Salon Professional (ASP) - Datem Teknolojileri ile Geliştirilmiş Kalıcı Saç Rengi Kremi.Ürün sadece profesyonel kullanım içindir-profesyonel olmayanların neden olduğu yanlış kullanım veya hatalardan sorumlu tutulamayız.Herhangi bir biçimde alınmamalıdır.Çocukların ulaşabileceği yerlerden uzak tutun.Renkler Amonyak, Fenilendiaminler ve Resorsinol içerir Dikkat : Saç boyaları ciddi alerjik reaksiyonlara neden olabilir ve bir ön cilt testi yapılmalıdır.Okuyun ve talimatları izleyin.Ayrıntılı talimatlar için teknik kılavuzlara bakın.Bu ürün 16 yaşın altındaki kişilerde kullanılmak üzere tasarlanmamıştır. Geçici "siyah kına" dövmeleri riskinizi artırabilir allergy.Do saçınızı renklendirmeyin : Saçınızı boyadıktan sonra herhangi bir reaksiyon yaşadınız mı - "siyah kına" dövmesine tepki yaşadınız mı-Kırılmış veya hasar görmüş veya tahriş olmuş scalp.Do kirpikleri boyamak için kullanmayın veya kaşlar-bunu yapmak körlüğe neden olabilir.Tüm boyama işlemi boyunca daima uygun tek kullanımlık eldivenler giyin - Karıştırma, İşleme ve Bertaraf Etme.Ürün onlarla temas ederse derhal gözleri durulayın.Çocukların ulaşabileceği yerlerden uzak tutun.Karıştırma oranı etikete yazdırılır.

Kategorideki en iyi teklifler..