• Yeni
LKYYDS Vantuzlu Saç Kurutma Makinesi Tutucu, 360 Derece Dönen Saç Kurutma Makinesi Tutucu, Eller Serbest Saç Kurutma Makinesi Tutucu Tezgah (Braket)
zoom_in

LKYYDS Vantuzlu Saç Kurutma Makinesi Tutucu, 360 Derece Dönen Saç Kurutma Makinesi Tutucu, Eller Serbest Saç Kurutma Makinesi Tutucu

₺ 47.97

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

[Eller serbest saç kurutma makinesi tutucu] : Eller serbest tasarım, ağır bir saç kurutma makinesi tutmak zorunda kalmadan saçlarınızı hızlı ve kolay bir şekilde kurutmanızı sağlar.Bu senin için tasarlandı.Kaz boynu kolu esnek bir tasarıma sahiptir ve doğru konuma ayarlanabilir.Eller, yerine sabitlemek zorunda kalmadan fırçalamaya ve şekillendirmeye daha hızlı odaklanabilir. [360°dönebilen] : 360°dönen braket, kurutma için ideal bir açı ve yükseklik sağlar hair.It rahat bir açı bulmak için irade döndürülebilir ve height.It pürüzsüz bir masaya veya duvara monte edilmesi kolaydır.Ağır hizmet tipi vantuz, emiş gücünü büyük ölçüde artırır. [Kurulumu kolay] : Ağır vantuz, süper adsorpsiyon kapasitesi, birkaç saniye içinde herhangi bir pürüzsüz yüzeye adsorbe edilebilir.Ağır hizmet tipi vantuzlar emiş gücünü büyük ölçüde artırır. [Çok amaçlı] : Her türlü saç kurutma makinesi için uygun, eller serbest tasarım kolayca farklı yapmanızı sağlar hairstyles.It cep telefonları, mikrofonlar ve düzeltilmesi gereken diğer destekler için bir stand olarak bile kullanılabilir!. [Notlar] : Aynaya monte etmek istiyorsanız, emniyete dikkat edin ve aynanın kendisinin sallanmayacağından emin olun.

Kategorideki en iyi teklifler..