• Yeni
3D Hava Yastığı Masaj Fırçası, Kolay Temizlenebilir Geri Çekilebilir Kıllara ve Ergonomik Tutamağa Sahip Kendi Kendini Temizleyen Saç Fırçası, Kadın Erkek Doğal, Kıvırcık, Düz, Islak veya Kuru Saçlar için Saç Dolaşık Açıcı Fırça (Pembe)
zoom_in

3D Hava Yastığı Masaj Fırçası, Kolay Temizlenebilir Geri Çekilebilir Kıllara ve Ergonomik Tutamağa Sahip Kendi Kendini Temizleyen Saç

₺ 44.40

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

✔ 【Yükseltilmiş Tarak】 - Benzersiz 3 D hava yastığı tasarımı, saçınızı taramanın keyfini çıkarmanızı sağlar ve taraktaki kalan saçları tek bir tuşla dışarı itebilirsiniz, bu da temizlenmesi kolay ve hızlıdır, size zaman kazandırır. Unkn【Unknotted and Smooth】 - Yumuşak tarak saçınıza nazikçe bakar, sağlıklı, parlak saçlar oluşturur ve saç kırılmasını azaltmaya, bölünmüş uçları kapatmaya ve kıvrılmayı kolayca azaltmaya yardımcı olur. 【Masaj Fonksiyonu】 - Kafa derinize güvenli bir şekilde masaj yapabilir ve uyarabilir, ölü cilt hücrelerini temizleyebilir, stresi azaltabilir ve kasları rahatlatabilir, kan akışı dolaşımını artırabilir, saç dökülmesini hafifletebilir, kafa derisi sağlığını ve saç büyümesini teşvik edebilir. Handle【Non-slıp Handle】 - Ergonomik sap tasarımı, mat doku, kaymaz ve fashionable.It kenar kesimi olmadan pürüzsüz dokunma ve güvenli tutma için güvenli ve toksik olmayan plastik malzemeden yapılmıştır. Gift【Mükemmel Hediye Fikri】- Bu saç fırçası, kız arkadaşınız, eşiniz, anneniz, kız kardeşiniz, arkadaşlarınız veya kendiniz için doğum günü, Sevgililer Günü, Anneler Günü, yıldönümü için sıfır atık bir hediyedir. FEATURES ÖZELLİKLER : hair Saçınızı nasıl fırçaladığınız, güçlü ve sağlıklı saçların anahtarı ve saç bakımında en çok gözden kaçan adımdır. upgraded 3 D hava yastığı masaj fırçasının yükseltilmiş versiyonumuz, saçları çekmeden veya kırmadan düğümleri hafifçe gevşetmekle kalmaz, aynı zamanda tarakta kalan saç dökülmesini tek bir tıklamayla temizleyebilir.Saçınıza mükemmel bakım yapın, saçlarınızı güzelleştirin. ➤YENİ Kan Dolaşımını Artırmak ➤6 FAYDALARI VERMEK SAÇ fırçası YÜKSELTİLMİŞ ve Masaj kafa Derisi ➤Klima & Geliştirmek Saç Dokusu ➤Saç Kırılması ve Bukle ➤Temizler Saç ve Artış herhangi bir Tangles için ➤Kolay temiz Parlatıcı, Berber tarağı, popüler renkler, yüzeyler, şekiller ve malzemeler kullanmak ➤Islak ve Kuru saça zaman ➤Eserleri kurtarmak Azaltır.Yenilikçi teknoloji ve stil saçınızı güzelleştirir. ➤ÖZELLİKLER : ➤Malzeme : Plastik ➤Renk : Beyaz, Yeşil, Pembe ➤Ürün Ağırlığı : 152g ➤Ürün Boyutu : 25x9cm/9.8x3. : ➤1 x 3 D Hava Yastığı Masaj Aleti, Fırça DAHİL 5inch ➤PAKETİ.

Kategorideki en iyi teklifler..