• Yeni
10 Adet Taşınabilir Seyahat Katlanır Tarak ve Fırça Combo Kompakt Katlanabilir Saç Fırçası Cep Boyutu Tarak Çift Başlı Kadın Erkek Masaj Detangle Anti Statik Kuaförlük Araçları (Siyah, Pembe)
zoom_in

10 Adet Taşınabilir Seyahat Katlanır Tarak ve Fırça Combo Kompakt Katlanabilir Saç Fırçası Cep Boyutu Tarak Çift Başlı Kadın Erkek Masaj

₺ 29.97

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

Çift başlı tasarım : katlanmış bir tasarıma sahip, 2 yoğunluklu diş, kaba ve ince, yerden tasarruf edin ve taşıması kolay, seyahat için iyi bir arkadaştır, farklı saç tiplerinin ve stillerinin ihtiyaçlarını karşılar.Katlanmış boyutu : yaklaşık. 11x2x3 cm / 4.3x0. 8x1. 2 inç; Açık boyutu : yaklaşık. 21x2x2 cm / 8.3x0. 8x0. 8 inç, mini boyutu iyi uyuyor cep, çanta, kozmetik çantası.Kaliteli malzeme : plastik malzemeden yapılmış, yoğun dişler, düşmeye dayanıklı ve anti-statik, top uçlu dişler, dokunması rahat, kafa derinize daha iyi masaj yapabilir, saçları kolaylıkla ve ağrısız bir şekilde çözebilir.Geniş durumlar : saçları kolaylıkla ve ağrısız, anti-statik, masaj kafa derisi, kalın, kıvırcık veya düz saç uzantıları ve peruklar için uygundur, saç uzantıları ve peruklar için iyidir, seyahat için iyi bir arkadaştır, ayrıca arkadaşlarınız, aileniz veya kendiniz için bir hediye olarak idealdir.Paket içeriği : Günlük kullanım ihtiyaçlarınızı karşılayacak kadar 10 adet plastik katlanır kompakt seyahat cebi saç tarağı ile birlikte gelir.

Kategorideki en iyi teklifler..