• Yeni
Pack 20 Paket]608 - 2RS Bilyalı Rulmanlar-Kaykaylar, Tek Sıra Tekerlekli Patenler, Scooterlar için Rulman Çeliği ve Çift Lastik Contalı Minyatür Sabit Bilyalı Rulmanlar (8mm x 22mm x 7mm)
zoom_in

Pack 20 Paket]608 - 2RS Bilyalı Rulmanlar-Kaykaylar, Tek Sıra Tekerlekli Patenler, Scooterlar için Rulman Çeliği ve Çift Lastik Contalı

₺ 20.85

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

- DAFUNY Bilyalı Rulmanlar : Bu küçük bilyalı rulmanlar beklentilerinizi karşılamıyorsa, lütfen bize bildirin.Bizimle satın aldığınızda risk almazsınız.Ama bahse gireriz bu 608 rulmana aşık olacaksın ve vahşi atlardan oluşan bir ekip onları elinden alıp geri göndermeni sağlayamadı.Muhtemelen DAHA FAZLA sipariş vereceksin!. - 20 adet 608-2 RS çelik bilyalı rulmanlar (8x22x7mm), çift lastik contalı derin oluk paketi. - Bu 608 2 RS korumalı 8x22x7 minyatür bilyalı rulman, radyal yükleri desteklemek için tek sıralı rulmanlardır.Rulmanlar, ağır yükler altında paslanmaya, korozyona ve deformasyona karşı dayanıklılık ve direnç için rulman çeliğinden yapılmıştır ve her iki tarafta da yağlayıcıyı ve kirleticileri dışarıda tutan kalkanlardır. - Gres yağlama ile 34.000 devir / dakika (RPM) sınırına sahiptir. - Rulmanlar, dönme sürtünmesini azaltmak ve radyal ve eksenel yükleri desteklemek için hareketli parçalar arasındaki ayrımı korumak için yuvarlanma elemanları kullanır.Not : Bilyalı rulmanlar fabrikamızda ithal gres ile yağlanır, lütfen temastan sonra iyice yıkayın.DAFUNY Akıllı Yaşa, Daha İyi Yaşa.DAFUNY Bilyalı Rulmanlar DAFUNY 20 paket 608 - 2 RS bilyalı rulmanlar rulman çeliğinden yapılmıştır ve ömrü karbon çeliğinden daha uzundur.Ürün Özellikleri-Bu elemanlar aşağıdaki tiplerden biri olabilir : bilyalı, silindirik, küresel, namlu, iğne, mil, ortapered.Tüm rulmanlar açık, korumalı veya sızdırmazdır. - Sızdırmaz rulmanlar, rulman fabrikasında yağ veya gres ile yağlanırken, açık ve korumalı rulmanlar, kullanıma bağlı olarak yağlamanın periyodik olarak yeniden uygulanmasıyla yerinde yağlanmalıdır. - Theshield, yatağın çalışma parçalarını, içeri girebilecek çevresel döküntülerden korur ve bilyalı rulman hızını ve ömrünü azaltabilir. - Makaralı rulman ekipmanları, robot,diş hekimliği aletleri, asansörler, rolling mills, geminin dümen milleri, kaykay, paten, scooter ve toplu kırıcılar, diğerleri arasında taşıma için tarım makineleri uygulamaları bir dizi kullanılır.

Kategorideki en iyi teklifler..