• Yeni
Kaldırım Rampası Tamir Araba Tamir Araba Adım Merdiveni Yol Kenarı Eğimi Araç Bakımı İç veya Dış mekan kullanımı için Özel Kaldırma Pedi (Renk: Siyah, Boyut: 100x30x22cm)
zoom_in

Kaldırım Rampası Tamir Araba Tamir Araba Adım Merdiveni Yol Kenarı Eğimi Araç Bakımı İç veya Dış mekan kullanımı için Özel Kaldırma Pedi

₺ 282.00

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

Kurulum veya kullanım sırasında herhangi bir sorunuz varsa, bize bir e-posta yazın, size yardımcı olmak isteriz. ♥ Kauçuk rampalar, ağır ekipmanların lastiklere veya diğer parçalara zarar vermeden kolayca tırmanmasına yardımcı olabilir. ♥ Satış sonrası : Ürünlerimiz sıkı kalite kontrolünden geçti, lütfen satın aldığınızdan emin olun, herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, size en kaliteli hizmeti sunacağız. ♥ Kauçuk rampalarımız, şok emme ve gürültü azaltma yetenekleri sayesinde herhangi bir tekerleğin veya aracın etkisini zayıflatmak için tasarlanmıştır. ♥ Araçların girip çıkması için uygun yollar, merdivenler, otoparklar, fabrikalar, sakinler, marketler, oteller ve cadde boyunca diğer alanlar için uygundur.Ağır hizmet tipi termoplastik kauçuk konstrüksiyon.Hem iç hem de dış mekan kullanımı için mükemmel çekiş gücü ve dayanıklı tek parça kauçuk eşik rampası use.Name : Kauçuk rampalarmalzeme : kauçukboyutu : 100x30x22cmürün sağlam ve dayanıklıdır, uzun süreli basınçla kullanımı uzun zaman alır.Yüzey, sürtünmeyi artıran ve kaymayı önleyen kaymaz ekose ile tasarlanmıştır.Alt kare kart yuvası, suyun dolaşımını sağlar ve yağmur suyunun girmesini önler. accumulating.As kauçuk elastikiyeti, ürün, iyi bir şok emilimi ve gürültü azaltma etkisinin etkisini azaltmak için aracın etkisini zamanla büyük ölçüde zayıflattı.Hareketlilik rampalarımız, insanları ve araçları bir araba, el arabası, el arabası, bisiklet ve scooter'dan bir motosiklete ve kamyona kolayca taşıyabilecek güçlü bir yük taşıma kapasitesine sahiptir.Hareketlilik scooter rampalarımızı mutfakta, çimlerde, hatta araba yollarında bile kullanabilirsiniz.Paket içeriği : 1 * kauçuk Rampa.not : 1. Manuel ölçüm nedeniyle 1-3 cm hataya izin verin.2. Ekranın farklı çözünürlüğü nedeniyle hafif renk sapmalarına izin verir.

Kategorideki en iyi teklifler..