• Yeni
LİTİNGFC Mutfak Depolama Raf Raf Ferforje Antirust Mutfak Hiyerarşik Sınıflandırma Sebze Depolama Raf Büyük Kapasiteli Ücretsiz Kombinasyonu, Gümüş( Renk: Gümüş, Boyutu: 40X34X80 CM)
zoom_in

LİTİNGFC Mutfak Depolama Raf Raf Ferforje Antirust Mutfak Hiyerarşik Sınıflandırma Sebze Depolama Raf Büyük Kapasiteli Ücretsiz Kombinasyonu,

₺ 45.00

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

★ Malzeme : Paslanmaz çelik (ferforje, polipropilen) büyük kapasiteye sahiptir; güçlü ve kararlı; serbest katmanlama. ★ Çok amaçlı : Çeşitli alanlara uyum sağlayın, dikey alanı, mutfağı etkili bir şekilde kullanın, dolaplar, köşeler vb.Için uygundur. ★ Çıkarılabilir alt kasnak, 360 ° döner tekerlekler, taşıması kolay. ★ Sepet şeklindeki raf, hava sirkülasyonuna izin vermek ve toz birikimini azaltmak için eşyaları yerinde saklamak için çok uygundur; havalandırma. ★ Müşteri Hizmetleri : Müşteri memnuniyeti bizim önceliğimizdir.Eğer herhangi bir sorunuz varsa, herhangi bir zamanda bizimle temas kurmaktan çekinmeyin lütfen. 365. ürün avantajları : Sağlıklı ve çevre dostu, hayır formaldehit, hayır odor Durable çelik konstrüksiyon, krom, oo kalite ve Hizmet üzerinde yaşayan space Focus Geliştirmek bitirmek, sağlık, mutfak montaj Olup olmadığı : Evet (montaj hızlı ve kolay Renk) : Silver Style : basit, modern Cleaning : uygun temizleme bezi 365. Detaylar için Lütfen tasarımı; uygun kaldırma, düz ve yuvarlak köşeleri işlemek, sebzeler zarar vermek için değil, ofis, garaj, ve daha, oo Özellikler : için nature Shelving birimlerinin dayanıklılık ve zevk odaklanmak, eller incitmemeye, boya kaplama; değil paslı, oo da iyi ürünler ve hizmetler garanti note We Lütfen, doğrudan sipariş önce veya sonra bizimle temas kurmaktan çekinmeyin lütfen, tasvir amaçlıdır help Pictures için her türlü çabayı göstereceğiz.Herhangi bir dekoratif öğe içermez.

Kategorideki en iyi teklifler..