• Yeni
753 Taşınabilir Projektör Ekran, 16: 9 Projeksiyon Perdesi Taşınabilir Projektör Ekran, Projeksiyonlar Filmler Ekran Katlanabilir Video Film Ekran Kapalı Açık Ev için(100 inç)
zoom_in

753 Taşınabilir Projektör Ekran, 16: 9 Projeksiyon Perdesi Taşınabilir Projektör Ekran, Projeksiyonlar Filmler Ekran Katlanabilir Video

₺ 87.27

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

Bu taşınabilir projektör ekranı herhangi bir kırışıklık ve pürüzsüz bir yüzey olmadan yine de katlanabilir.Hafif ve katlanabilir tasarım, taşınabilir ve depolama ve taşıma için uygun.Ürünün delikleri, kancaları, halatları vardır, kurulumu kolaydır ve açık havada, tiyatro filmlerinde, sınıf projeksiyonlarında, konferans sunumlarında vb.Kullanılabilir.Ekranı açabilecek ve kelimenin tam anlamıyla birkaç dakika içinde monte edebileceksiniz, bu da kanca veya ip kullanarak bir duvara asılabilir.Kapalı ve açık havada kullanım için ekran uygundur.Projeksiyon ekranı mükemmel bir görüntü görüntüsü sağlayabilir, şirketinizin grafiklerini ve verilerini ofiste sunabilir, fotoğraflarınızı teklifinizde paylaşabilirsiniz marriage.It profesyonel, romantik, pratik olarak kullanılabilir, sadece neye ihtiyacınız olduğuna bağlıdır.Özellik : 1. Bu taşınabilir projektör ekranı herhangi bir kırışıklık ve pürüzsüz bir yüzey olmadan yine de katlanabilir.2. Hafif ve katlanabilir tasarım, taşınabilir ve depolama ve taşıma için uygun.3. Ürünün delikleri, kancaları, halatları vardır, kurulumu kolaydır ve açık havada, tiyatro filmlerinde, sınıf projeksiyonlarında, konferans sunumlarında vb. kullanılabilir4. Ekranı açabilecek ve kelimenin tam anlamıyla birkaç dakika içinde monte edebileceksiniz, bu da kanca veya ip kullanarak bir duvara asılabilir.Kapalı ve açık havada kullanım için ekran uygundur.5. Projeksiyon ekranı mükemmel bir görüntü görüntüsü sağlayabilir, şirketinizin grafiklerini ve verilerini ofiste sunabilir, fotoğraflarınızı teklifinizde paylaşabilirsiniz marriage.It profesyonel, romantik, pratik olarak kullanılabilir, sadece neye ihtiyacınız olduğuna bağlıdırözelleştirme : Öğe Türü : Projeksiyon perdesimalzeme : Polyester Ratio : 16 : 9 Rope : 2boyutu : Yaklaşık. 254 cm / 100in, 304.8 cm / 120in Paket Listesi : 1 x Perde2 x Halat8 x Kanca1 x Paça1 x Perde2 x Halat10 x Kanca3 x Yama.

Item Type:
Projection CurtainMaterial
Rope:
2
Size:
Approx. 254cm / 100in, 304.8cm / 120in
Package List:
1 x Curtain2 x Rope8 x Hook1 x Patchor1 x Curtain2 x Rope10 x Hook3 x Patch

Kategorideki en iyi teklifler..