• Yeni
BeeZoom Güneş Sistemi Baskı Posteri Büyük Uzay Dış Gezegenler Boyama Çocuklar duvar sanat dekoru 16x31 ınç (Çerçeve ile Tuval)
zoom_in

BeeZoom Güneş Sistemi Baskı Posteri Büyük Uzay Dış Gezegenler Boyama Çocuklar duvar sanat dekoru 16x31 ınç (Çerçeve ile Tuval)

₺ 65.97

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

【Malzeme】 Her iki taraftaki vintage ahşap direk ilkeldir, herhangi bir işlem veya uygulama yapmadan en doğal etkileri sunar.Tuval yüksek kaliteli , sert yapısı, solmaya kolay değil. 【Avantaj】Zarif kompozisyon : 3 bölüme ayrılmıştır : Sıcaklık alanı, Özellik alanı ve Mesafe alanı.Güneş'ten Uzaklık, Yaş, Ağırlık, Yarıçap, Kütle vb. Dahil olmak üzere birçok astronomi verisi on.It güneş sistemi ve sanat eserleri hakkında daha iyi bilgi verir.Arka plan gizemli uzay sahnesini gösterir.Posterin altında Kuiper kuşağı ve Oort Bulutu hakkında bazı bilgiler var. 【Kullanım】 sınıfta, oturma odasında ve diğer odalarda telefonu kapatın.Güneş sistemi baskı eğitim posterleri çocuklar için mükemmel bir hediye.Daha fazla insanın evreni anlamasını ve uzayı keşfetmesini sağlayan ayrıntılı olarak tanıtılacak sekiz gezegen.Öğrenme eğitimi ve ev dekorasyonu için uygundur. 【BOYUTLAR】 16 "G x 30" H. 【Söz】Orijinal ahşap direk ve çevre dostu afiş.Size en iyi tuval baskı afişini, en hızlı gemiyi ve en iyi müşteri hizmetini göstereceğimize söz veriyoruz.Eğer memnun değilseniz, lütfen bize ulaşın, biz görüşleriniz için önem kazanacaktır.Posterimiz tuval baskısından yapılmıştır.100 % orijinal ahşap kutup üst ve alt, herhangi bir boya değil fırça,çevre dostu bir üründür.Onlar da kolay için bir dize var hanging.It sadece güzel bir yüze sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda dayanıklı ve uzun ömürlüdür.İster çocuk ister yetişkin olun, sadece bir anlığına ona bakın ve size iç huzuru getirecektir.Bu son posterle Güneş sistemi hakkında geniş bilgi sahibi oldunuz.Sahip ol ve evrenin macerasına birlikte başla!.

Kategorideki en iyi teklifler..