• Yeni
Bınlın Taşınabilir Dolap Dolap Depolama Organizatör ile 5-Katmanlı 12-Bölmesi, Hızlı ve Montajı Kolay, Ekstra Uzay, (52. 4x18. 1x67)
zoom_in

Bınlın Taşınabilir Dolap Dolap Depolama Organizatör ile 5-Katmanlı 12-Bölmesi, Hızlı ve Montajı Kolay, Ekstra Uzay, (52. 4x18. 1x67)

₺ 237.60

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

★ ★ Hızlı TESLİMAT : Ücretsiz kargo,BİZDEN Gemi ve normalde 2-7 gün içinde gelmesi. ★ ★ HIZLI VE MONTAJI KOLAY : Açıkça kurulum talimatları ile birlikte gelir, bu şaşırtıcı dolap kıyafetlerinizi veya günlük aksesuarlarınızı kolayca erişmenizi sağlar, birkaç dakika içinde bir araya getirmeniz, bir araya getirmeniz kolaydır. ★ ★ SAĞLAM ve dayanıklı yapı : Seçilmiş Dokunmamış kumaş kapak, su geçirmez kumaş katmanları, yüksek kaliteli çelik boru ve PP Plastik Konektörlerden yapılmış olan bu taşınabilir depolama dolabı, uzun süreli depolama ihtiyacınızı karşılayacaktır. ★ ★ UZAY TASARRUFU ORGANİZATÖR : Büyük boyutu (52.4x18. 1x67)" / (133x46x170)cm (L x W x H), sizin küçük odalar düzenlemek için uygun hale getirir ve walk-in dolap. ★ ★ GENİŞ DEPOLAMA DOLABI : Hareketli elbise askısı ve 12 depolama rafı, hem uzun kıyafetleriniz hem de katlanmış kıyafetleriniz için yeterli alan sunar.Evinizdeki depolama sorunları hakkında endişeli misiniz?5 Katmanlı 12 Bölmeli Dokunmamış Kumaş Gardırop Taşınabilir Dolabımızı deneyin!5 kat ve 12 geniş bölmeyle, tüm kıyafetleriniz ve aksesuarlarınız için daha fazla alan ekler ve evinizi düzgün bir şekilde organize eder.Üstteki iki asılı çubuk, daha uzun kıyafetler saklamanıza izin verir.Dokunmamış kumaş kapaklı sağlam bir alaşım konstrüksiyona hazırlanmış, uzun ömürlü kullanım için dayanıklıdır.Yuvarlanan ön kapılar, içeriği toz ve nemden korur.Onu eve getirmekten çekinmeyin!Özellikler : ☑ 5 katmanları ve 12 geniş bölmeler, giriş yapın düzgünce tüm giysi ve aksesuarlar için daha fazla boşluk Eklemek☑ üstünde İki asma çubukları☑ uzun olmayan kıyafetler ile sağlam alaşımlı bir yapı içine dokunmuş kumaş kapak☑ön kapı toz ve nem☑ korumalı içeriği herhangi bir ev dekorasyonu☑ Kolay montajı ile tasarım karışımları Özlü, ekstra tools Specifications gerektirir : 1 devam Rolling☑ uzun süreli kullanım için Dayanıklı Hazırlanmış-☑ saklayabilirsiniz düzenlemek. Malzeme : Alaşım, Plastik ve Dokunmamış Kumaşlar2. Renk : Lacivert / gri3. Tip : 5 Kat 12 Kafes4. Çelik Boru Çapı : 0.51 " / 1. 3cm5. Boyutlar : (52.4x18. 1x67)" / (133x46x170)cm (U x G x Y)6. Ağırlık : 120.28 oz / 3410gpaket İçerir : 1 x Dokunmamış Kumaş Gardırobu1 x Bez Kılıfı3 x Büyük Katmanlı Bezler&.

Kategorideki en iyi teklifler..