• Yeni
Kate Aspen 32 Adet Mavi Söğüt Kağıt Tabaklar, 7 İnç Ağır Tek Kullanımlık Parti Tabaklar, Parti Malzemeleri Sofra için Doğum Günü, Düğün, Gelin Duş, Bebek Duş, Yıldönümü Partisi (Toplu)
zoom_in

Kate Aspen 32 Adet Mavi Söğüt Kağıt Tabaklar, 7 İnç Ağır Tek Kullanımlık Parti Tabaklar, Parti Malzemeleri Sofra için Doğum Günü, Düğün,

₺ 285.90

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

Her zaman modada güzel ve her zaman uygun.Ordövr veya brunch için harika olan yüksek kaliteli 7 inçlik plakalarımız, boyut olarak çok yönlülüğü nedeniyle sıklıkla kullanılır.Mavi Söğüt koleksiyonumuzun her bir öğesi, her bir ürünü kendi başına güzelleştirmek ve birbirini iltifat etmek için kasıtlı olarak farklı şekilde tasarlanmıştır, bir deseni yormaz.Mavi Söğüt'ümüz 7'de.Premium Kağıt Tabaklar (32'li Set), parti kileriniz için bir zorunluluktur.En çökmekte olan öğünlere ve en zengin soslara kırılmadan veya dökülmeden dayanmalarını sağlamak için en yüksek kalitede kart stoğundan yapılmıştır.Tasarım ve baskı söz değil ayrıntılarını bir esinti temizlik yapmak bu güzel tabak satın alabilirler nereye kadar misafirin meraklı yapacaktır.Özellikler ve Gerçekler : - Premium Mavi Söğüt tek kullanımlık kağıt tabaklar, mavi noktalar, taraklı kenarlar ve mavi motiflerle vurgulanan mavi bir kenarlığa sahiptir. - Mavi ve Beyaz - %100 kağıt. - Kağıt tabak ölçüleri 7.0 "g x 7.0" y x 0.5 " d. - 32'li setlerde satılır. - Etiket ambalajı ile Shrink wrap.

Kategorideki en iyi teklifler..