• Yeni
Okuyonic Silikon Bebek Placemat, ısıya dayanıklı Bebekler için/Bebek/yürümeye başlayan seyahat ve açık hava etkinlikleri için (Pembe, Ayı şekli)
zoom_in

Okuyonic Silikon Bebek Placemat, ısıya dayanıklı Bebekler için/Bebek/yürümeye başlayan seyahat ve açık hava etkinlikleri için (Pembe,

₺ 74.07

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

Güzel ve sevimli modelleme, çizgi film tasarımları, bebeğin yemek yemesini sağlar.Altta kaymaz, bebek tarafından devrilme olasılığını etkili bir şekilde azaltır.BPA içermeyen ve kullanımı güvenli, yüksek kaliteli gıda sınıfı silikon malzeme kullanın.Plaka, doğrudan kaynatılabilen ve dezenfekte edilebilen ısıdır. 3 bölme, yiyeceklerin makul ve kolay düzenlenmesi için tasarlanmıştır.Özellik : 1. BPA içermeyen ve kullanımı güvenli, yüksek kaliteli gıda sınıfı silikon malzeme kullanın.2. Plaka, doğrudan kaynatılabilen ve dezenfekte edilebilen ısıdır.3. 3 bölme, yiyeceklerin makul ve kolay düzenlenmesi için tasarlanmıştır.4. altta, bebek tarafından devrilme olasılığını etkili bir şekilde azaltır.5. Güzel ve sevimli modelleme, çizgi film tasarımları, bebeğin yemek yemesini sağlar.Spec : Durum : %100 % Yenİöğe Türü : Bebek Maması TabağImalzeme : silikonrenk : pembeboyutu : Yaklaşık. 22x19cm / 8.7x7 .5 Sıcaklığa Dayanıklı : -40-240℃Paket listesi : 1 x Yemek tabağı.

Kategorideki en iyi teklifler..