• Yeni
AAOTOKK USB 3.0-USB C Dönüştürücü USB Tip C Dişi USB 3.0 A Erkek Adaptör 5Gbps USB Bağlantı Noktası PC,Güç Bankaları ve Tip-C Bağlantı Noktası U Disk,Akıllı Telefon Vb.Için Veri Senkronizasyonu ve Şarjı Destekler.(2 Paket-Gümüş)
zoom_in

AAOTOKK USB 3.0-USB C Dönüştürücü USB Tip C Dişi USB 3.0 A Erkek Adaptör 5Gbps USB Bağlantı Noktası PC,Güç Bankaları ve Tip-C Bağlantı

₺ 20.97

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

Miktar : (2'li Paket) Boyut : Uzunluk, genişlik, yükseklik(3.6 cm*1.5 cm*0.7 cm) Malzeme : plastik+alüminyum alaşımlı kabuk.Renk : (Gümüş).Konnektörler 1 : USB A 3.0 Erkek jak, Konnektörler 2 : USB Tip C 3.0 Erkek jak . (Not : Tek Yönlü İletim ve Şarj) Bu adaptör Mag Safe şarj cihazı ile uyumlu değildir. (Not : Uyumsuz şarj protokolleri nedeniyle, Bu USB 3.0-USB Tip C adaptörü Mag Safe şarj cihazları için uyumlu değildir, Bu nedenle Mag Safe şarj pedi ile uyumlu olmak istiyorsanız, USB-C güç adaptörünü kullanmanız gerekir.). 【Transfer t Mag Safe şarj cihazları ile uyumludur,Bu nedenle Mag Safe şarj pedi ile uyumlu olmak istiyorsanız, USB-C güç adaptörünü kullanmanız gerekir.).Geniş uyumluluk : i Phone 11 12 Pro Max Mini,i Pad,Samsung Galaxy Note 10 20 S20 Plus S20+ 20+ Ultra,Google Pixel 5 4 3 XL ve diğer Cep Telefonları,PC,Tablet,Şarj Cihazı,Sabit Sürücü,Güç Bankası vb. Için iyi çalıştı.Tak ve çalıştır, sıcak destekler swapping.No sürücü kurulumu gerekli.Dayanıklı : alüminyum alaşım kabuk için anti-scratch, pas ücretsiz, nihai bir dayanıklılık sağlar.

Kategorideki en iyi teklifler..