• Yeni
Jadpes Dayanıklı Öğle Yemeği Kutusu 500 ml Yuvarlak Silikon Bento Kutusu Katlanabilir Öğle Yemeği Kutusu Mikrodalga Gıda Konteyner ile Erkekler için Sert Kabuk Ağır Konteynerler (#03)
zoom_in

Jadpes Dayanıklı Öğle Yemeği Kutusu 500 ml Yuvarlak Silikon Bento Kutusu Katlanabilir Öğle Yemeği Kutusu Mikrodalga Gıda Konteyner ile

₺ 263.40

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

Gıda sınıfı silikon ve çevre dostu malzemelerden yapılmış, BPA içermeyen, toksik olmayan, tatsız ve güvenli use.It kullanılmadığı zaman orijinal boyutun 1 / 3'üne tamamen katlanabilir ve tüm boyutlar istiflenebilir together.It kolayca deforme olmaz veya erimez ve buzdolaplarında, mikrodalga fırınlarda ve bulaşık makinelerinde kullanılır.Bir mikrodalga fırında kullanıldığında, klips kilidi gıda güvenliğini kapsar ve kapaktaki bir hava valfi havalandırma için bir seçenek olarak hizmet eder.Kolay temizlenebilir, hafif ve taşınabilir.Gıda depolama için Ideal, taşıması kolay ofis, kamp, yürüyüş, piknik, vb.Özellik : Gıda Sınıfı Silikon Ve Çevre Dostu Malzemelerden Yapılmış , Toksik Olmayan, Tatsız Ve Güvenli Use.It Kullanılmadığı Zaman Orijinal Boyutun 1 / 3'üne Tamamen Katlanabilir Ve Tüm Boyutlar İstiflenebilir Together.It Kolayca Deforme Olmaz Veya Erimez Ve Buzdolaplarında Kullanılabilir Mikrodalga Fırınlar Ve Bulaşık Makineleri.Bir Mikrodalga Fırında Kullanıldığında, Klips Kilidi Gıda Güvenliğini Kapsar Ve Kapaktaki Bir Hava Valfi Havalandırma İçin Bir Seçenek Olarak Hizmet Eder.Kolay Temizlenebilir, Hafif Ve Taşınabilir.Gıda Depolama İçin Ideal, Taşıması Kolay Ofis, Kamp, Yürüyüş, Piknik, Vb.Şartname : Durum : %100 % Yeni Öğe Türü : yemek kabı Malzeme : Gıda Sınıfı Silikon Renk : Sarı Kapasite : 500 Ml Çalışma Sıcaklığı : 40 ~ 240 ℃ Boyutu : Yaklaşık. 14. 5 X7 Cm / 5.7 X2. 8 İnç Katlanmış Yükseklik : Yaklaşık. 3 Cm / 1.2 İnç Ağırlık : Yaklaşık. 137 G / 4.8 Oz Paket Listesi : 1 X Öğle Yemeği Kutusu.

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Lunch Box
Material:
Food Grade Silicone
Color:
Yellow
Capacity:
500Ml
Working Temperature:
40 ℃ 240 ℃
Size:
Approx. 14.5 X 7Cm / 5.7 X 2.8Inch
Folded Height:
Approx. 3Cm / 1.2Inch
Weight:
Approx. 137G / 4.8Oz
Package List:
1 X Lunch Box :

Kategorideki en iyi teklifler..