• Yeni
Öğle yemeği kutusu Paslanmaz Çelik Yalıtım Gıda Çorba Konteyner Lunchbox Çanta Taşınabilir Açık Bento Sızdırmaz Mutfak 3 Katmanlı (Renk: Pembe, Boyutu: 1200 ml)
zoom_in

Öğle yemeği kutusu Paslanmaz Çelik Yalıtım Gıda Çorba Konteyner Lunchbox Çanta Taşınabilir Açık Bento Sızdırmaz Mutfak 3 Katmanlı (Renk:

₺ 1009.11

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

Sevimli modellik.Çocuklarınıza veya ailenize özel sıcak hediyeler verin.Ücretsiz montaj ve demontaj.İhtiyaçlarınıza göre boyut ve kapasiteyi değiştirebilirsiniz.Paslanmaz çelik ve pp malzeme.Sağlığı ve iş güvenliği.Sızdırmaz ara tabaka çorba veya yulaf ezmesi tutabilir.Taşınabilir tarzı.Okul, piknik, kamp ve benzeri için taşıması kolay.Malzeme : Paslanmaz Çelik, pp5boyutu : 3 Katmanlı : 11.5x29. 5 cm 1200 Mlcute modelleme.Çocuklarınıza veya ailenize özel sıcak hediyeler verin.Ücretsiz montaj ve demontaj.İhtiyaçlarınıza göre boyut ve kapasiteyi değiştirebilirsiniz.Paslanmaz çelik ve pp malzeme.Sağlığı ve iş güvenliği.Sızdırmaz ara tabaka çorba veya yulaf ezmesi taşıyabilir.Okul, piknik, kamp ve benzeri için taşıması kolay.Not : Paslanmaz çelik tabaka sızdırmazdır.Plastik beyaz tabaka sızdırmaz değildir.Plastik beyaz tabaka mikrodalgada kullanılabilir.Paslanmaz çelik tabaka değildir.Paket içeriği : 1 x öğle yemeği Kutusunotlar : 1. Işık ve ekran farkı nedeniyle, ürünün rengi resimden biraz farklı olabilir.2. Manuel ölçüm nedeniyle, lütfen 0.5-2 Cm'lik bir farka izin verin.3. Resmin rengi, ürünün gerçek renginden biraz farklı olabilir.Lütfen gerçek ürüne bakın.Uygulama : Açık, Piknik, Ofis, Okul.

Kategorideki en iyi teklifler..