• Yeni
Yetişkin Bento Kutusu, Sıcak Tutmak için Sağlam Dayanıklı İstiflenebilir Öğle Yemeği Kutusu Kamp Piknik için Okul için(kırmızı, Üç katmanlar)
zoom_in

Yetişkin Bento Kutusu, Sıcak Tutmak için Sağlam Dayanıklı İstiflenebilir Öğle Yemeği Kutusu Kamp Piknik için Okul için(kırmızı, Üç katmanlar)

₺ 600.27

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

Üç Katman : Bu istiflenebilir öğle yemeği kutusu, farklı yiyecekler için daha fazla kapasite ve alan sağlayan üç katman tasarımını benimser.Sızıntı Geçirmez : Bu istiflenebilir öğle yemeği kutusunun kapağı, mükemmel sızıntı geçirmez performans sağlayan sızdırmazlığa sahiptir.Premium Malzeme : Bu istiflenebilir öğle yemeği kutusu, sağlam ve dayanıklı olan yüksek kaliteli paslanmaz çelik, silikon ve plastikten yapılmıştır.İdeal Hediye : Bu istiflenebilir öğle yemeği kutusu okul, piknik ve kamp için mükemmeldir, çocuklarınız, arkadaşlarınız ve aileniz için ideal bir hediye.Taşınabilir Kolu : Bu istiflenebilir öğle yemeği kutusu katlanabilir ve taşınabilir kolu benimser, taşımak için daha fazla kolaylık sağlayan.Özellik : 1. Sızıntı Geçirmez : Bu istiflenebilir öğle yemeği kutusunun kapağı, mükemmel sızıntı geçirmez performans sağlayan sızdırmazlığa sahiptir.2. Taşınabilir Kolu : Bu istiflenebilir öğle yemeği kutusu katlanabilir ve taşınabilir kolu benimser, taşımak için daha fazla kolaylık sağlayan.3. Üç Katman : Bu istiflenebilir öğle yemeği kutusu, farklı yiyecekler için daha fazla kapasite ve alan sağlayan üç katman tasarımını benimser.4. Premium Malzeme : Bu istiflenebilir öğle yemeği kutusu, sağlam ve dayanıklı olan yüksek kaliteli paslanmaz çelik, silikon ve plastikten yapılmıştır.5. İdeal Hediye : Bu istiflenebilir öğle yemeği kutusu okul, piknik ve kamp için mükemmeldir, çocuklarınız, arkadaşlarınız ve aileniz için ideal bir hediye.Şartname : Öğe Türü : İstiflenebilir öğle Yemeği kutusumalzeme : 304 Paslanmaz Çelik, Silikon ve plastikısıtma Koruma Süresi : 2 ila 4 Saatpaket Listesi : 3 x Stackable öğle Yemeği Kutusu1 x Kapak.

Item Type:
Stackable Lunch Box
Material:
304 Stainless Steel, Silicone and Plastic
Heat Preservation Time:
2 to 4 Hours
Package List:
3 xStackable Lunch Box1 x Cover :

Kategorideki en iyi teklifler..