• Yeni
MIER Yalıtımlı yemek kabı Çanta Sızdırmaz Yemek Hazırlık Soğutucu Çanta Tote Yetişkin Erkekler Kadınlar için Çocuk Çalışmak, Taktik, Okul, Piknik, 12 Can (Siyah)
zoom_in

MIER Yalıtımlı yemek kabı Çanta Sızdırmaz Yemek Hazırlık Soğutucu Çanta Tote Yetişkin Erkekler Kadınlar için Çocuk Çalışmak, Taktik,

₺ 92.97

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

Sağlam dikişli askeri kalite : Suya dayanıklı ve aşınmaya dayanıklı 600 D Oxford malzemeden yapılmış sert öğle yemeği çantası.Dış mekan, kamyon, istasyon, inşaat, demiryolu, okul, ofis, hastane vb.Için idealdir.Kendi tarzınızı özelleştirin : Özel kancalı fonksiyonel taşınabilir öğle yemeği kutusu Çıkarılabilir yastıklı omuz askısı ve çoklu taşıma yolları için yastıklı sap kayışları; Yüksek teknolojili ısı kaynaklı sızdırmaz astarın ıslak bez veya peçetelerle temizlenmesi kolaydır. ● Kişiselleştirilmiş yama için kanca ve halka bantları. ● Mükemmel yalıtım performansı. ● Gıda sınıfı sızdırmaz astar. ● Suya dayanıklı ve Aşınmaya dayanıklı kumaş. ● 1 dış fermuarlı cebi ve 2 yan örgü cepler. ● Yastıklı sap kayışı ve çıkarılabilir yastıklı omuz askısı. ● Ağır malzeme ve inşaat.

Kategorideki en iyi teklifler..