• Yeni
Othmro O-Ring, Yuvarlak Yeşil 3-19 / 64 ID, 3-35 / 64 OD, 1/8 Genişlik, Flor Kauçuk O-Ring Metrik Buna-N Sızdırmazlık Contası (1 Paket)
zoom_in

Othmro O-Ring, Yuvarlak Yeşil 3-19 / 64 ID, 3-35 / 64 OD, 1/8 Genişlik, Flor Kauçuk O-Ring Metrik Buna-N Sızdırmazlık Contası (1 Paket)

₺ 14.97

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

[Boyut] - 3.30 "İç Çap, 3.54" Dış Çap, 0.12 " Kesit Çapı. [Avantaj] - Isıya, yağa, yaşlanmaya, aşınmaya, ozona, yakıt ve kimyasallara karşı dayanıklı dayanıklı flor kauçuk; Güçlü sızdırmazlık ve iyi hava sızdırmazlığı. [Özellik] - Silindirik örtüşen yüzeyler arasında bir sızdırmazlık sağlamak için kesitte yuvarlak O-ring.Genellikle motorlarda, flanşlarda, valflerde vb. Görülürler. [Uygulama] - Flor kauçuk O-ring sızdırmazlık sağlar ve otomatik, sıhhi tesisat, makine, hidrolik ve pnömatik onarımlar vb.Gibi geniş bir uygulama yelpazesi için sızıntıyı önler. [NOT] - Lütfen satın almadan önce gerekli boyut ve malzemeyi onaylayın ve doğru yere kurun.Dairesel Kesit Yuvarlak kesitli daireseldirler.Çok çeşitli sızdırmazlık uygulamaları için tasarlanmıştır.Flor kauçuk O-ring genellikle silindirlerin üst üste binen çiftleşme yüzeyleri arasında gaz ve sıvı sızdırmazlığı sağlar ve genellikle musluklarda, flanşlarda, valflerde vb.Görülür.Uygulama Flor kauçuk O-ring, otomobil, sıhhi tesisat, makine, ev aletleri, hidrolik ve pnömatik onarımlar vb.Gibi geniş bir uygulama yelpazesi için sızdırmazlık sağlar.Özellik Isıya, yağa, yaşlanmaya, aşınmaya, ozona, yakıta ve kimyasallara dayanıklı dayanıklı flor kauçuk; Güçlü sızdırmazlık ve iyi hava sızdırmazlığı.

Kategorideki en iyi teklifler..