• Yeni
Bahçe Satışları, Pazarlar ve İmtiyaz Standları için Çıkarılabilir Bozuk Para Tepsisi ve Anahtar Girişli Sağlam Kasa Kilitli Çelik Küçük Kasa (Kırmızı)
zoom_in

Bahçe Satışları, Pazarlar ve İmtiyaz Standları için Çıkarılabilir Bozuk Para Tepsisi ve Anahtar Girişli Sağlam Kasa Kilitli Çelik Küçük

₺ 53.85

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

ANAHTAR GİRİŞİ - Bu kilitli kasa bir tuş kilidi girişi kullanır, böylece parmak izi için bir şifreyi veya ölü pilleri hatırlama konusunda endişelenmenize gerek kalmaz reader.It bir dizi iki anahtarla birlikte gelir, böylece her zaman bir yedeğiniz olur.ORGANİZE kalın-Bu para kutusunun içinde, nakit ve madeni paraları düzenli ve güvenli bir şekilde yerinde tutmak için 8 bölmeli çıkarılabilir bir tepsi bulunur.Tepsinin altında bozuk paralar, çekler ve diğer sarf malzemeleri için ekstra alan vardır.TAŞINABİLİR-Bu kasanın üst kısmı uygun bir taşıma sapına sahiptir.Bu, onu ve küçük paranızı ihtiyaç duyulan her yere taşımayı kolaylaştırır.Kolu aşağı kıvrımlar yolumdan kalmak ve zarar görmesini önlemek.HER YERDE kullanın - Bu kilitleme nakit kutusu, küçük paranızı düzenli tutmak için mükemmeldir ve safe.It bahçe satışlarında, pazar tezgahlarında, okul bağışçılarında ve hatta hızlı ve kolay işlemler için imtiyaz standlarında kullanım için idealdir.ÜRÜN DETAYLARI-Malzemeler : Çelik ve Polipropilen.Genel Boyutlar : 9.75 "L x 7.75" W x 3.5 "H. Üst Tepsi Yuvaları : 2.5" L x 3 "W x 1" H. Alt Tepsi Yuvaları : 1.75” L x 3” W x 1” H. Tepsi Alanı Altında : 9.5 "L x 7.75" W x 2.25 " H. Renk : Kırmızı.Renk : Kırmızı.

Kategorideki en iyi teklifler..