• Yeni
NC Duvara Monte Sürgülü Kapak çöp tenekesi Mutfak Kapı Asılı çöp depolama kovası Stovetop çöp kutusu için Ofis Ev Banyo Mutfak (Renk: Gri)
zoom_in

NC Duvara Monte Sürgülü Kapak çöp tenekesi Mutfak Kapı Asılı çöp depolama kovası Stovetop çöp kutusu için Ofis Ev Banyo Mutfak (Renk:

₺ 278.40

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

1.Asılı Dolap Çöp Kutusu : Çöp kutusu mutfak kapısına, dolap kapısına, kiler kapısına, çekmeceye, arabaya veya başka bir yere asılabilir. 2.4.3 L Kapasite : 19x9x30x26.8 cm/7.48 X3.54 X11.81 X10.55 inç; Sadece sağ boyutu kabine çöp kutusu, prim plastik ve elastik kauçuk yapılır, toksik olmayan ve tatsız, sağlam ve dayanıklı.Asılı çöp kutumuzu uzun süre kullanabilirsiniz. 3.Mutfak için bir Zorunluluktur : Kurulumu kolaydır, Kompakt katlanır çöp kutusunu herhangi bir dolap çekmecesine veya kapısına takmanız yeterlidir.Taze yemek pişirirken, dilimlerken ve küp küp doğrarken, lavabonun altındaki çöp kutusuna kıyasla dolap kapısını ıslak ellerinizle sürekli açıp kapatmanıza gerek yoktur. 4.Geniş Uygulama : Çöp kutusunda sabit bir braket var, isterseniz yere de koyabilirsiniz.Geniş mutfak, üniversite yurtlarına, Oturma Odası, Yatak Odası, araba, ofis vb.kullanılır.Not : .Paket ıçeriği : 1 x Kabine Duvara Monte çöp bidonu Şartname : Malzeme : PP Renk : Beyaz/Gri Boyutu : 19x9x30x26.8 cm/7.48 X3.54 X11.81 X10.55 inçöze Llikleri : 1.Asılı Dolap Çöp Kutusu : Çöp kutusu mutfak kapısına, dolap kapısına, kiler kapısına, çekmeceye, arabaya veya başka bir yere asılabilir.2.4.3 L Kapasite : 19x9x30x26.8 cm/7.48 X3.54 X11.81 X10.55 inç; Sadece sağ boyutu kabine çöp kutusu, prim plastik ve elastik kauçuk yapılır, toksik olmayan ve tatsız, sağlam ve dayanıklı.Asılı çöp kutumuzu uzun süre kullanabilirsiniz.3.Mutfak için bir Zorunluluktur : Kurulumu kolaydır, Kompakt katlanır çöp kutusunu herhangi bir dolap çekmecesine veya kapısına takmanız yeterlidir.Taze yemek pişirirken, dilimlerken ve küp küp doğrarken, lavabonun altındaki çöp kutusuna kıyasla dolap kapısını ıslak ellerinizle sürekli açıp kapatmanıza gerek yoktur.4.Geniş Uygulama : Çöp kutusunda sabit bir braket var, isterseniz yere de koyabilirsiniz.Geniş mutfak, üniversite yurtlarına, Oturma Odası, Yatak Odası, araba, ofis vb.kullanılır.Not : Boyutu manuel ölçüm.Herhangi bir hata varsa, hata varsa lütfen affedin.

Material:
PP
Color:
White/Gray
Size:
19x9x30x26.8cm/7.48X3.54X11.81X10.55inch
Features:
1.Hanging Cabinet Trash Can:
The garbage can can be hung on the kitchen door, cabinet door, pantry door, drawer, car, or anywhere else.
2.4.3L Capacity:
19x9x30x26.8cm/7.48X3.54X11.81X10.55 inch; Just the right size cabinet waste bin, it is made from premium plastic and elastic rubber, non-toxic and tasteless, sturdy and durable. You can use our hanging trash can for a long time.
3.A Must Have for Kitchen:
Easy to install, Just attach the compact folding trash can to any cabinet drawers or doors. When you cooking fresh food, slicing and dicing things, you don't need to open and close cabinet door constantly with your wet hands, compared to the trash bin under the sink.
4.Wide Application:
There is a fixed bracket at the trash can, you can also put it on the ground if you want. Widely used in kitchens, college dorms, living rooms, bedroom, cars, office etc.
Manual measurement of size. If there is any error, please forgive if there is error. :

Kategorideki en iyi teklifler..