• Yeni
1 Teşekkür Ederim Çıkartmalar, Kabarcık Postaları, Ambalaj Poşetleri, Kutular, Zarflar, Hediyeler için Teşekkür Ederim Çıkartma Rulosu Sızdırmazlık ve Dekorasyon için Sarar, Rulo Başına 500 Etiket (Siyah)
zoom_in

1 Teşekkür Ederim Çıkartmalar, Kabarcık Postaları, Ambalaj Poşetleri, Kutular, Zarflar, Hediyeler için Teşekkür Ederim Çıkartma Rulosu

₺ 28.77

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

Quality【Premıum Qualıty】 : Teşekkür ederim çıkartmaları yüksek kaliteli kağıda basılmıştır.Çap 1" (25mm). rulo başına 500 adet. Adhesive【Güçlü Yapıştırıcı】 : Bu teşekkür ederim çıkartmaların soyulması ve yapıştırılması kolaydır, yüksek kaliteli yapıştırıcı ile kolayca düşmez. Application【Çoklu Uygulama】 : Teşekkür etiketleri küçük işletmeler, çevrimiçi mağazalar, perakende satışlar için mükemmeldir shops.It tebrik kartları, çiçek buketleri, parseller, şeker torbaları, hediye paketleri gibi teşekkür etiketlerine ihtiyaç duyan herhangi bir yere yerleştirilebilir. 【İşinizi Geliştirin】 : Müşterilerinize ve arkadaşlarınıza güzel ve güçlü bir çıkartma ile samimi takdirinizi ifade edin. Satisfaction 【%100 Memnuniyet Garantisi】 : teşekkür ederim çıkartmalar %100 Memnuniyet Garantisi içerir.Herhangi bir ürün sorunu, Güler yüzlü müşteri hizmetlerimiz her zaman ürünümüzün arkasındadır ve tüm e-postalara 24 saat içinde cevap verir.Teşekkür ederim etiket ruloları, ince iş malzemeleri için 1 inç teşekkür ederim etiket ruloları, hediyeleri, zarfları ve el çantalarını etiketlediğiniz için teşekkür ederiz.Yaşam ve çalışma saatlerinde birden fazla kullanım için teşekkür ederiz.Net baskı ve yüksek kaliteli yapıştırıcı ile, yapışkan etiketiniz için teşekkür ederiz kolayca çıkmayacak.Mükemmel herkes için tercihinize karşılamak.Ürüne Genel bakış : Teşekkür ederim Etiket boyutu : 1 inç yuvarlak çıkartma çapı.Mükemmel boyut farklı ihtiyaçlarınızı karşılayabilir.rulo başına 500 etiket.Teşekkür ederim etiket tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilir : 1.Ekmek ambalajı : Kek, hamur işleri, bisküvi, Maccaron, çikolata vb.Gıda ambalajlarını kapatmak için etiketler kullanın.Fırınını sevgi dolu yap. 2.Kutu dekorasyonu : basit tasarım, küçük bir atıştırmalık ile etiketi hediye kutusuna veya işletmeye yapıştırın. 3.Teşekkür kartı : ailenize, arkadaşlarınıza veya Müşterilerinize teşekkür ederiz.

Kategorideki en iyi teklifler..