• Yeni
(2 Paket)1000 Adet Limque 1.5 Teşekkür Ederim Çıkartmalar, 4 Benzersiz Tasarım,Teşekkür Ederim Etiketler Rulo Çıkartmalar İş Ambalajı için Yapışkan Holografik Çıkartmalar (Gümüş-Pembe)
zoom_in

(2 Paket)1000 Adet Limque 1.5 Teşekkür Ederim Çıkartmalar, 4 Benzersiz Tasarım,Teşekkür Ederim Etiketler Rulo Çıkartmalar İş Ambalajı

₺ 26.97

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

[Miktar]1.5 " Çap. rulo başına 500*2 etiket. [İş için harika]Teşekkür ederim Çıkartmalar, nakliye sırasında paketlerinizin dışına eklemek için harika olacak customers.To desteklerini ne kadar takdir ettiğinizi bildiklerinden emin olun. [Kullanımı kolay] Teşekkür ederim rulo çıkartmalar kendinden yapışkanlıdır, etiketler gerçekten iyi bir yapıştırıcıya sahiptir ve ihtiyacınız olan şey için mükemmel çalışmalıdır. [Malzeme] Bu yapışkan gökkuşağı iş rulo çıkartmaları, dayanıklı ve toksik olmayan holografik kağıttan yapılmıştır.Ne harika bir son dokunuş ve müşterileriniz / arkadaşlarınız buna bayılacak !. [Çok Amaçlı Kullanım ]Bu etiket etiketleri işletmeler, çevrimiçi perakendeciler, fırın satışları, butikler ve küçük dükkanlar için uygundur veya bunları bir düğün veya büyük etkinlikten sonra teşekkür notlarının arkasına mühür olarak eklemek için kullanabilir.Özellikler : Malzeme : yapıştırıcı holografik gümüş kağıt Boyutu : yaklaşık. çapı 1.5 inç/ 3.8 cm Renk : holografik gümüş Paket içeriği : 500 x 2 Teşekkür ederim çıkartmaları rulo.

Kategorideki en iyi teklifler..