• Yeni
500 Adet Teşekkür Ederim Çıkartmalar Etiketler 1 inç Küçük Çıkartmalar Toplu Paketi Teşekkür Ederim Mühür Çıkartmalar Çiçek 28 Tasarımlar için İş ve Butik Paketleri Zarf Mühürler Şükran Tatil Hediyeler Düğün Parti Hediye Teşekkür Ederim Sticker (500 Adet Çıkartmalar)
zoom_in

500 Adet Teşekkür Ederim Çıkartmalar Etiketler 1 inç Küçük Çıkartmalar Toplu Paketi Teşekkür Ederim Mühür Çıkartmalar Çiçek 28 Tasarımlar

₺ 17.97

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

SATIŞLAR SİZİ ZENGİN ETMEYEBİLİR, ANCAK TEŞEKKÜR EDECEĞİNİZİ SÖYLEYİN. ★ Teşekkür etiketlerini rulodan soyun ve her birine teşekkür etmek için paketlerin, mal çantalarının, ambalaj kutularının, zarfların ve makbuzların yüzeyine yapıştırın customer.It harika olmanın güzel bir yolu. ★ 500 ADET TEŞEKKÜR çıkartmaları KÜÇÜK İŞLETME ★ Çeşitli talepler için en iyi çözümleri sunmak için 500 adet teşekkür çıkartması, 8 farklı tasarımdan oluşan bir rulo alacaksınız, her etiket yaklaşık 1" çapındadır. ★ OPTİMUM YAPIŞKAN ★ Tüm Aıxy Zzz teşekkür pulları yüksek kaliteli Kraft Kağıttan yapılmıştır.Yapışkan o kadar ince ki, soyulması ve olması gereken yere yapışması kolaydır. ★ YAYGIN UYGULAMA ★ 28 farklı teşekkür etiketi vardır, işletmeler, çevrimiçi perakendeciler, zarf mühürleri, el yapımı iş paketleri, tatil satışları, Noel, şükran günü, sanat ve el sanatları ve herhangi bir pürüzsüz yüzey için idealdir. ★ ÇOKLU kullanımlar ★ Tüm çiçek teşekkür çıkartmaları kağıt, plastik, metal, cam ve daha fazlasına yapışabilir.Teşekkür kartları, zarflar, hediye kutuları, çantalar, karton ve daha fazlası için mükemmeldir.

Kategorideki en iyi teklifler..