• Yeni
CareALL 1oz Bacitracin Antibiyotik Çinko Merhem. Küçük kesikler, sıyrıklar ve Yanıklar için enfeksiyonları önlemek ve iyileştirmek için ilk Yardım Merhemi.
zoom_in

CareALL 1oz Bacitracin Antibiyotik Çinko Merhem. Küçük kesikler, sıyrıklar ve Yanıklar için enfeksiyonları önlemek ve iyileştirmek için

₺ 16.47

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

Küçük bir kesik, sıyrık ve yanık Enfeksiyonları iyileşmesinde İLK YARDIM, tedavi ve korunma.Küçük kesikler, sıyrıklar ve yanıklardan kurtulun.Bu kokusuz ve yatıştırıcı ilk yardım kremi tedavisi sorunsuz ve eşit bir şekilde devam eder.AKTİF BİLEŞEN Bacitracin Çinko 500 ünite.Etkilenen bölgeye günde 1-3 kez yara bakım merhemi uygulayın.KURCALAMAYA DAYANIKLI her 1oz Tüp, kurcalamaya karşı belirgin bir folyo güvenlik contasına sahiptir.FDA, LOT# ve Son Kullanma Tarihi olan ambalajın üzerine basılmış NDC # (Ulusal İlaç Kod Numarası) ile kayıtlıdır.Sadece Dış Kullanım İçin.Care ALL 1oz Bacitracin Çinko Merhem.Aktif Madde içerir : Bacitracin Zinc 500 ünite.Küçük kesikler, sıyrıklar ve yanıklar için enfeksiyonları önlemek ve iyileştirmek için ilk yardım Merhemi.

Kategorideki en iyi teklifler..