• Yeni
Süpürgesi, Tembel Süpürme Süpürge Ve Süpürme Takım, Derin Temizlik Kablosuz Elektrikli Süpürge Paspas Süpürme Makinesi (gümüş/altın, 1142119 cm) (Renk: Altın)
zoom_in

Süpürgesi, Tembel Süpürme Süpürge Ve Süpürme Takım, Derin Temizlik Kablosuz Elektrikli Süpürge Paspas Süpürme Makinesi (gümüş/altın,

₺ 51.00

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

1, ince yumuşak fırça, yumuşak fırça tasarımı, mobilya halısını koruyun, 3000 rpm, her türlü toza ve çöplere hızlı ve güçlü bir şekilde yanıt verin. 2, zemin dikiş fırçası, derin temizlik, 3,612 aşınmaya dayanıklı naylon fırça ile, temizlik için 3mm derin dikilebilir. 3, aynı anda 4 yönden kiri temizleyebilir, fırça uzatma çubuğu, girmesi zor bir köşeye temizlenebilen bir temizleme kafası ile donatılmıştır. 4, çekme tipi toz depolama kutusu, temiz çöp kutusu açmak kolay, temiz ve hızlı ve kullanışlı. 5, hizmetimiz de çok iyi.Satın almadan önce herhangi bir sorunuz varsa, bize e-posta gönderebilirsiniz.Ürün Adı : Sweeper Color : gümüş, gold Material : Paslanmaz steel Product özellikler : 114*21 * 19cm Mode çalışma : kablosuz operation Accessories : 1. tutamak, 2. bağlantı çubuğu, 3. şarj cihazı, 4. tutamak, 5. paspas * 2, 6. host Applicable sahne : yatak odası, mutfak, oturma odası.

Kategorideki en iyi teklifler..