• Yeni
Elektrikli Süpürge, Elektrikli Ev Süpürgesi, Kablosuz Elektrikli Süpürge, 3 İsteğe Bağlı Otomatik Silecek (altın/beyaz / siyah, 12X21 × 29cm) (Renk: Altın, Boyut : 12X21×29cm)
zoom_in

Elektrikli Süpürge, Elektrikli Ev Süpürgesi, Kablosuz Elektrikli Süpürge, 3 İsteğe Bağlı Otomatik Silecek (altın/beyaz / siyah, 12X21

₺ 115.20

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

1, iki-in-one zemin süpürme + zemin paspas, hafif ve kolay temizlenebilir, tozsuz ev paylaşımı, fırça temizleme tasarımı, ince ve yumuşak, halı güvenliğini korumak için. 2,360 ° dönen temizlik, ölü açılı toz giderme yok, evin her köşesini temizlemek bir kol kadar esnektir. 3, ücretsiz kablosuz el, aşağı eğmek kolay, hiçbir tel irade hareket ettirilebilir, taşımak için hareket etmek zorunda değilsiniz. 4, güçlü güç, 3000 rpm, her türlü toza ve çöplere hızlı tepki verir. 5, hizmetimiz de çok iyi.Satın almadan önce herhangi bir sorunuz varsa, bize e-posta gönderebilirsiniz.Ürün Adı : Sweeper Color : altın, beyaz, siyahboyutu : 12 X21 × 29 cmürün aksesuarları : 1. tutamak, 2. bağlantı çubuğu, 3. şarj cihazı, 4. tutamak, 5. paspas * 2, 6. ev sahibi, 7. fırça temizleyicioperasyon modu : kablosuz operasyonuygulanabilir sahne : yatak odası, mutfak, oturma odası.

Kategorideki en iyi teklifler..