• Yeni
Nhlzj XİAOQİANG 8 inç Banyo Aynası Yuvarlak Makyaj Aynası 360 Rotasyon Çift Taraflı Ayna, USB Şarj Edilebilir Makyaj için Ideal, Tıraş (Renk: Gümüş Beyaz)
zoom_in

Nhlzj XİAOQİANG 8 inç Banyo Aynası Yuvarlak Makyaj Aynası 360 Rotasyon Çift Taraflı Ayna, USB Şarj Edilebilir Makyaj için Ideal, Tıraş

₺ 626.97

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

DOUBLE 1 X/ 7 X ÇİFT taraflı MAKYAJ AYNASI : Bu duvara monte aynanın iki yüzü vardır-1x / 7x. 7 X büyütülmüş ayna yüz özelliklerinizi yakınlaştırabilir, yüzünüzü net bir şekilde görmenizi sağlar, saçınızın ve makyajınızın her detayının yerinde olduğundan emin olun. CHARGE USB ŞARJI : Kablosuz ve şarj edilebilir, tam şarjlı dahili lityum pil, ortak günlük kullanım için 8-10 saat sürebilir. BRIGHT 42 ADET PARLAK LED ışık : Işıklı duvara monte aynamız dahili 42 adet parlak LED ışıktır.Bu duvara monte ayna, hem kristal netliğinde bir yansıma hem de doğal aydınlatmayı simüle eden bir aydınlatma elde etmenizi sağlar!. APPLİCATİON UYGULAMA : Aynanın her iki tarafında eyeliner, maskara, bakım kaşları, saç şekillendirme ve tıraş uygulamak için ışıklı Duvara Monte Makyaj aynası. SW 360° DÖNEBİLEN UZATILABİLİR MAKYAJ AYNALARI : Bu LED ışıklı makyaj aynası, kolay buğulanma için istediğiniz herhangi bir açıda döndürülebilir viewing.It sorunsuz bir şekilde uzatabileceğiniz ve katlayabileceğiniz uzatılmış bir kol ile tasarlanmıştır.

Kategorideki en iyi teklifler..