• Yeni
LED Işıklı Banyo Mirro Makyaj Aynası Led Işıklı Makyaj Aynası Dokunmatik Ekran, Metal Çerçeve Tabanı Kuaför Fotoğraf Stüdyosu için Kolayca Çıkarılabilir Duvara Monte Makyaj Aynaları ( Renk: Üç Renkli )
zoom_in

LED Işıklı Banyo Mirro Makyaj Aynası Led Işıklı Makyaj Aynası Dokunmatik Ekran, Metal Çerçeve Tabanı Kuaför Fotoğraf Stüdyosu için Kolayca

₺ 44.97

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

Quality [En Kaliteli Malzeme] - - - Bu makyaj aynası iyi yapılmış ve mükemmel doğal görüntüleme seçenekleri,anti-pas,anti korozif ve dayanıklı parlak krom bitmiş. Light [Doğal ışık] - - - Led ışıklı ayna Aynanın adge çevresinde 15 ışıklı ampul bulunan led ışıklar, yüzünüzü net bir şekilde görmenizi sağlayan doğal ve yumuşak bir ışık sağlar. Widely [Yaygın olarak kullanılan] - - - Tıraş Aynası, makyaj uygulamak veya çıkarmak, kaşları cımbızlamak veya mücevher takmak isteyen herkes için pek çok harika kullanıma sahiptir] - - - ama erkekler de tıraş için kullanabilirler. Cable [Şarj Kablosu] - - - Makyaj aynası, Şarj kablosu bağlantı adaptörü ile kullanılabilen dahili bir polimer lityum bataryaya sahiptir. Gift [Ideal Hedıye] - - - ayna yüksek kalite vardır kızlar için ideal bir hediye yapmak, bayanlar ve güzellik severler doğum günü, parti ve yıldönümü ve diğer vesilelerle.

Kategorideki en iyi teklifler..