• Yeni
Gösterim Dokunmatik XL Kısılabilir LED Makyaj Aynası Emişli 5X Sökülebilir Büyüteç, 360 Derece dönebilen Makyaj Aynası ve Dokunmatik Güç Sensörü (Gümüş)
zoom_in

Gösterim Dokunmatik XL Kısılabilir LED Makyaj Aynası Emişli 5X Sökülebilir Büyüteç, 360 Derece dönebilen Makyaj Aynası ve Dokunmatik

₺ 177.00

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

???????????????????? ???????????????????? ???????????????????????? : Bu masa üstü makyaj aynası 20 enerji tasarruflu parlak beyaz LED'e sahiptir lights.To aynayı açın veya kapatın, ayna yüzeyindeki dokunmaya duyarlı güç düğmesine dokunmanız veya parlaklığı ayarlamak için basılı tutmanız yeterlidir. ???????????????????????????????????????? ???????????????????????? : Bu yüz aynası, emme ile birlikte verilen çıkarılabilir 3,5 inç 5 X büyütme yuvarlak aynaya sahiptir, böylece her detay çalışması için aynanın köşesine yerleştirilebilir. ???????????????????????????????? ???????????????? : Bu makyaj aynası, aksesuarlarınızı saklamak için bir saklama bölümü içeren bir taban ile birlikte gelir.Ayrıca, bu ayna 360 derece eğilebilir ve daha iyi ayna görüş açısı için 180 yükseklikten genişliğe döndürülebilir. ???????????????????????????????? ???????????????????????????????????????? : Bu ışıklı ayna, ışığı yanlışlıkla açarak enerji tasarrufu sağlayabilen ve aynı zamanda 4 adet AA pille çalışan ışığın arkasında bir çevirme güç anahtarına sahiptir, böylece istediğiniz yere götürebilirsiniz. ???????????????????????????????????????????????? ???????????????????????????????????? : Nakliye, iade ve iade politikamızla %100 memnuniyet alacaksınız.Öğenizle ilgili herhangi bir sorununuz varsa, lütfen satıcı mağazamız aracılığıyla bizimle iletişime geçin.Memnuniyetiniz bizim için çok önemli.

Kategorideki en iyi teklifler..