• Yeni
Lineer Rulman, Doğrusal Hareket Rulmanı Uzun Kare Flanşlı Çelik Silindirik Şaftlı Sonsuz Seyahat için Yüksek Hassasiyetli LMK13UU/ LMK12UU/LMK8UU/LMK6UU (LMK13UU)
zoom_in

Lineer Rulman, Doğrusal Hareket Rulmanı Uzun Kare Flanşlı Çelik Silindirik Şaftlı Sonsuz Seyahat için Yüksek Hassasiyetli LMK13UU/ LMK12UU/LMK8UU/LMK6UU

₺ 210.60

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

Bu, silindirik şaftlarla sonsuz seyahat için düşük maliyetle üretilen doğrusal bir hareket sistemidir.Yük bilyesi ile yatak noktası arasındaki temastan dolayı küçük yük.Çelik bilye çok az sürtünme direnci ile döner, böylece yüksek doğruluk ve düzgün hareket elde edebilir.Yük bilyesi ve sertleştirilmiş tahrik mili nokta temasındadır ve küçük bir yüke izin verir.Bununla birlikte, düz bir çizgide hareket ederken, sürtünme direnci minimumdur, doğruluk yüksektir ve hareket hızlıdır.Yaygın Elektronik, Makine, Elektrikli Aletler, spor malzemeleri, ambalaj makineleri, gıda makineleri, baskı makina, vb, oyma makineleri ve otomasyon ekipmanları, CNC ekipman, makine, kristal makine, tekstil makineleri, hafif sanayi makine, madencilik Makine, Ağaç İşleme.Şartname : Öğe Türü : Flanşlı Doğrusal Hareket rulmanmalzeme : Rulman çeliği İsteğe bağlı Stil : LMK13 UU, LMK12 UU, LMK8 UU, LMK6 UU LMK13 UU : İç Çap : Yaklaşık. 13mm / 0.5 in Çap : Yaklaşık. 23mm / 0.9 in Kalınlığı : Yaklaşık. 32mm / 1.3 in LMK12 UU : İç Çap : Yaklaşık. 12mm / 0.5 in Çap : Yaklaşık. 21mm / 0.8 in Kalınlığı : Yaklaşık. 30mm / 1.2 in LMK8 UU : İç Çap : Yaklaşık. 8mm / 0.3 in Çap : Yaklaşık. 15mm / 0.6 in Kalınlığı : Yaklaşık. 24mm / 0.9 in LMK6 UU : İç Çap : Yaklaşık. 6mm / 0.2 in Çap : Yaklaşık. 12mm / 0.5 in Kalınlığı : Yaklaşık. 19mm / 0.7 in Lineer Rulmanlara Giriş : Düşük sıcaklıklarda üretilen doğrusal bir hareket sistemidir. cost.It sonsuz strok ve silindirik şaft için kullanılır.Yük bilyesi şaftla nokta temas halinde olduğundan, kullanım yükü küçüktür.Çelik bilye çok az sürtünme direnci ile döner, böylece yüksek hassasiyetli ve düzgün hareket elde edebilir Lineer Rulman Özellikler : Lineer rulmanlar sertleştirilmiş lineer tahrik milleri ile birlikte kullanılır.Sonsuz doğrusal hareket için bir sistem.Yük bilyesi ve sertleştirilmiş tahrik mili nokta temasındadır ve küçük bir yüke izin verir.Kullanır : Doğrusal rulman yaygın olarak doğruluk ekipmanları gibi elektronik ekipmanları, çekme test makineleri ve dijital olarak üç boyutlu koordinat ölçüm cihazları kullanmış, hem de bu tür takım tezgahları sürgülü parçaları, yumruk, aracı öğütücüler, otomatik gaz kesme makinaları, yazıcılar, card sorters olarak endüstriyel makine ve gıda Paketleme Makinaları Paket Listesi : 1 x Flanş Doğrusal Hareket Rulman.

Item Type:
Flange Linear Motion BearingMaterial
Optional Style:
LMK13UU, LMK12UU, LMK8UU, LMK6UU
LMK13UU:
Inner Diameter:
Approx. 13mm / 0.5in
Diameter:
Approx. 23mm / 0.9in
Thickness:
Approx. 32mm / 1.3in
LMK12UU:
Inner Diameter:
Approx. 12mm / 0.5in
Diameter:
Approx. 21mm / 0.8in
Thickness:
Approx. 30mm / 1.2in
LMK8UU:
Inner Diameter:
Approx. 8mm / 0.3in
Diameter:
Approx. 15mm / 0.6in
Thickness:
Approx. 24mm / 0.9in
LMK6UU:
Inner Diameter:
Approx. 6mm / 0.2in
Diameter:
Approx. 12mm / 0.5in
Thickness:
Approx. 19mm / 0.7in
Introduction to Linear Bearings:
It is a linear motion system produced at low cost. It is used for infinite stroke and cylindrical shaft. Because the load ball is in point contact with the shaft, the use load is small. The steel ball rotates with very little frictional resistance, so that it can obtain high-accuracy and smooth movement :
Linear Bearing Features:
Linear bearings are used in conjunction with hardened linear drive shafts. A system for infinite linear motion. The load ball and the hardened drive shaft are in point contact and allow a small load. :
Uses:
Linear bearings are widely used in accuracy equipment such as electronic equipment, tensile testing machines and digital three-dimensional coordinate measuring equipment, as well as industrial machinery such as the sliding parts of machine tools, punches, tool grinders, automatic gas cutting machines, printers, card sorters, and food packaging machines :
Package List:
1 x Flange Linear Motion Bearing :

Kategorideki en iyi teklifler..